Widok

Rekrutacja na 2018/2019

Cogito Temat dostępny też na forum:
To co miało dzisiaj miejsce pod przedszkolem to jakaś paranoja - sceny rodem z PRL lub filmu Barei.
Lista kolejkowa , kolejkowy czatowanie w samochodach od dnia poprzedniego ludzie masakra. Nie było mowy o zanegowaniu jakiś ustaleń bo 8-10 które narzuciły cały proces reszcie nie dopuszczały do głosu- wyłam się a cię zniszczą
Porażka
Proszę aby dyrekcja jakoś ustawiła do pionu i usystematyzowała proces zapisów
Moja ocena
Cogito kategoria: Przedszkola
opieka: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też staliśmy w kolejce od nocy, faktycznie porażka z tymi zapisami. Dziwna sprawa niby każdy miał wysłać swoje w kolejce a zauważyliśmy wpisywanie osób które dochodziły później, bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące bo przez takie życzliwe dopiścianie, nasze dziecko może się nie dostać do tego przedszkola. Niby są 22 miejsca dla 3 latków a 7 dzieci bez rekrutacji ze względu na rodzeństwo tam chodzące automatycznie jest na liście, nie ma co łudział się że któreś dziecko wypadnie z kolejki np ze względu na wiek a prędzej jeszcze któreś cudownie wskoczy na przód listy. Można było wywiesić oficjalnie ile defacto jest wolnych miejsc np 15 czy 9 i wszystko by było jasne, ludzie nie koczowali by pod przedszkolem w ilości 60 osób.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

za ten PRL odpowiadają sami rodzice niestety. Nikt nikomu nie kazał stać od 22, ludzie sami się nakręcają i rozsiewają afery.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W roku 2019/2020 to samo ludzie stoją już od 16:30. Masakra. W nocy samochody stoją na chodniku pod bramką.
Poszłam tam o 5:30 to nawet do bramki się nie dostałem bo kolejkowicz Mnie pogonił wymachując jakąś listą, że już zapisy skończone.
Brawo dyrekcja tego przedszkola powinni was wszystkich w taką kolejkę ustawić i tak poniżać jak w poniżacie rodziców.
Panowie się aż pobili.
To nie godne ludzkiego. Ktoś powinien się tym zająć. Czasy PRL się skończyły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

To prawda.... Ja byłam o 5 a i tak syn się nie dostał :( Paranoja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dyrekcja nie ma nic wspólnego z dziwnymi zachowaniami rodziców. To wy drodzy rodzice nakręcacie się i tworzycie atmosferę PRL. Mieszkam naprzeciwko przedszkola i widziałam co się działo. Atakuje Pani wszystkich w poście ponieważ się Pani dziecko nie dostało do przedszkola. Trzeba było stanąć o 17 i byłoby załatwione ;)
Mi gdyby zależało to stałabym nawet i dwa dni. Podziwiam tych którzy wytrwali w taka pogodę i doczekali się upragnionego miejsca w przedszkolu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pani to na serio? W normalny państwie wystarczyło by kliknąć przez internet i mieć zapisane dziecko. Tutaj rodzicie się jeszcze podniecają, że "stali by dwa dni, jak by trzeba było". Jednak zaściankowość i uległość mamy w genach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry