Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pękające ściany witam na działce posiadam domek w którym popękały ściany. jedno pęknięcie...
arczi
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

WASZE WNĘTRZA wątek zamknięty Podziel się swoimi domowymi wnętrzami z czytelnikami Trojmiasto.pl. Pokaż...
admin137
36

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Kuchnia i konieczny jest kapitalny remont. wątek zamknięty Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby...
~polańczyk
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Gladzenie scian, sufitu + malowanie - jaka cena? wątek zamknięty Witam, Mam mieszkanie w stanie deweloperskim, gdzie sciany i sufit sa w...
~Agnieszka
27

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Pokój dzienny do remontu. Przerabiamy zwykły pokój na salon, potrzebuję nowego telewizora i kino...
~wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

kuchnia na zamówienie Witam, szukam firmy zajmującej się meblami na wymiar z dobrym projektantem....
kaczucha_
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Dorobienie frontów kuchennych do już istniejących - POMOCY !!! Czy ktoś orientuje się gdzie w Trójmieście można dorobić jeden front do...
olmas
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Podwieszana hustawka do sufitu w bloku z płyty Witam. Chcę zamontować dziecku huśtawkę podwieszona do sufitu. Nie mam...
~jac
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Okap podszafkowy Czy umieszczając okap pod szafką wewnątrz jej muszę umieścić rury...
~ona
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Renowacja mebli drewnianych Dam Wam radę drodzy forumowicze z 3City... Jeśli kiedyś, gdzieś w pięknych...
~pawgra
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Jakie akcesoria dla niepełnosprawnych Piszę biznes plan na restaurację, która ma być przystosowana dla osób...
~nikoś
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Pomoc w urządzeniu pokoju. Witam, mam problem w urządzeniu malutkiego pokoju na poddaszu. Póki co mamy...
lalanatala
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Wybicie okna w ścianie Witam Przymierzam się do wybicia dwóch okien w ścianie zewnętrznej, okan...
~Gość
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

płytka umywalka - bateria Witam kupiłam umywalkę wymiary miski 50x34x12 jak dobrać baterię do...
~Judy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

maszyna do cięcia gresu - gdzie wypożyczę w Trójmieście? wątek zamknięty Witam, mam pytanie gdzie w Trójmieście można wypożyczyć maszynę do cięcia...
~m.
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

PYTANIE o antresole Witam, mam pytanie jak rozwiązaliście układ schodów do mieszkań z antresolą?...
~wiedzma01
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Zbiornik LPG 2700 - zakup wątek zamknięty Witam, chcemy zakupic na wlasnosc zbiornik LPG poj.2700 (przydomowy), czy...
~monika
14

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2010

Rozbiórka/likwidacja pieca kaflowego.... ..drugie piętro, ile kosztuje?
~Zamia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Stara szafa Witajcie. Macie pomysł na starą szafę? A dokładniej "szafę" postawioną z płyt...
~Ania
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

szacowane koszty - prośba o opinię/pomoc Witam, noszę się z zamiarem zakupu mieszkania. 71m2, 3 pokoje, osobna...
~Wojtek_gda
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry