Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
instalacja kominka Zasatanawiam się nad zamontowaniem ogrzewania kominkowego w moim mieszkaniu....
PaniLager
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

Ile kosztuje montaż 3 warstwowej deski Barlinieckiej Mam potrzebę ułożenia podłogi z deski barlinieckiej. Proszę o szybkie info,...
~ber
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

pytanie o ulgę remontową Witam, czy jest jeszcze coś takiego co się nazywa ulga remontowa? Czy wydatki...
~WB
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

gdzie kupić płyty meblowe? Gdynia wątek zamknięty Witam, chcę zrobić szafkę do łazienki i poszukuje sklepów/hurtowni w których...
~NW
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

stan deweloperski za tydzień odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim.Ile orientacyjnie muszę...
~kika
20

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

panele AC3 Jak to jest ze scieralnoscia paneli? czy rzeczewiscie klasa AC3 nie nadaje...
kaori17
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

subit wątek zamknięty jaki jest koszt usunięcia subitu (ok. 40 m2)?
~Amelia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

wymiana kaloryfera Powiedzcie mi czy jeżeli będę chciała wymienić w mieszkaniu (własnościowym)...
mjot24
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

remont generalny- jak sie dobrze przygotowac? W przyszlym roku planuje remont calego mieszkania-44m2, w tym lazienke oraz...
majak25
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2011

Renowacja starych drzwi i futryn - dom przedwojenny. Witam, poszukuję wszelkich informacji na temat gdzie i za ile można odnowić...
sgt.eel
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

zabudowa szafy? wątek zamknięty witam gdzie można na wymiar zamówić gotowe elementy szafy z drzwiami...
agader
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Dobór koloru drzwi i podłóg a meble wątek zamknięty Proszę o pomoc- jaki polecacie dobór kolorów? meble w salonie mam w kolorze...
~Micha l
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Grafika na szkle? wątek zamknięty czy ktoś się moze orientuje gdzie mogę dostać i ile za m2? chcę zamiast...
~RR
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

czym czyszcić kominek jak dobrze wyczyścic kominek zeliwny?, są jakieś specjalne środki, czy może...
kaori17
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Podłoga Chciałem zapytać jaką polecacie wylewkę -firmę ( taką gotową już w workach)...
~antek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

szukam niedrogiego projektanta wnętrz do doboru koloru na ścianach Witam tak jak w tytule może być student np.ASP który chce się sprawdzić...
~sylwia
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Wyburzenie ściany Witam, chce przegrodzić pokój i zrobić z niego dwa, w tym celu musze wyburzyć...
~qq
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

cekolowanie - fachowcy Witam chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt (za metr lub całkowity) oraz...
~cylex
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

zmywacz na drewnianym lakierowanym stole :(( Mam niezłą awarie, właśnie zalatwilam stół drewniany lakierowany ciemny...
elastyczna
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Polozenie paneli co sie kladzie "pod panele" zeby wyrownac podloze? Czy musi byc idealnie...
~Gdynianka_50
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry