Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tartaki, składy budowlane - gdzie dobre ceny? wątek zamknięty Zakładam tu licząc na szybkie odpowiedzi ;) Postanowiliśmy powiększyć...
AgusiaGda
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

odnowienie boazeri Mam w czesci przedpokoju nieszczesna boazerie.Chcialabym pomalowac ja na...
~anka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Inspiracja Łazienki i toalety.... Szukam inspiracji na łazienkę oraz toaletę.... Pomóżcie bo nie mam pomysłu
rurka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

czym wygładzić tynk na ścianach? czym wygładzić tynk na ścianach?
~RONEY
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

remont mieszkania szukam mozliwosci oddania (darowania) mebli, odziezy, poscieli itd. z...
AnnA15
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

pomocy jak wykonać analizę kosztów remontu ? mam wykonany remont i teraz muszę zrobić analize kosztów remontu ale nie...
asienkaj
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

kafelki ile kosztuje ułożenie Ile kosztuje ułożenie 1 m kw. kafelek?
~anna
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Jaki materiał do wykończenia balkonu wątek zamknięty Witam, niedługo odbieram mieszkanie, mam pytanie : jakie materiał stosuje się...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Remont aneksu kuchennego Robie kuchnie pod wymiar w aneksie w kawalerce w Gdansku. Chce zbic stare...
ferkemerke
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

BALKON POSZUKUJE FIRMY KTORA ZAJMUJE SIE OKLEJANIEM SZKLANYCH BALUSTRAD BALKONOWYCH
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Aranżacja ściany w salonie Witam czeka mnie remont a niestety zdolności twórczych to ja nie mam....
xElka
25

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Wizualizacja łazienki nasza łazienka http://zapodaj.net/ec1be6207c93e.jpg.html...
ssprezynka
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

POROTHERM 25 P+W Wienerberger Czy nadaje się na ściany działowe międzymieszkaniowe w budynku...
~abcd
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

pro es Czy ktoś zna firmę Pro es, zajmującą się montażem drzwi? Jakieś opinie na...
~Rafał
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

~marysiaa
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Zabudowy kuchni Wiecie może jakie sa najlepsze prowadnice do szufla do kuchni tzn chodzi...
~Arti
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

pompa ogrodowa - jaka ? wątek zamknięty Witam, prosze o rade w kwestii wyboru pompy ogrodowej. Ma słuzyć do:...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Ile za szpachlowanie spoin k/g Sam położyłem płyty gipsowe na poddaszu,zastanawiam się ile może kosztować...
~olek
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Zabudowanie schodów . Witam, chciałbym zakryć wnękę pod schodami mam tam schowek na rzeczy do...
~Adam S
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Pytanie o cenę robocizny (skopanie działki) Nie wiem czy pytam w dobrym dziale, ale sprawa wygląda tak: chciałabym żeby...
~Świeża działkowiczka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry