Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kupił ? Kupił ! No to do widzenia... wątek zamknięty Kupiłem w tej firmie używane auto . I niby wszystko ok . Ale po zakupie...
~wiesław
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

Dramat wątek zamknięty Długi okres oczekiwanie mimo umówienia się na godzinę. Jednego dnia maja...
~MalaGosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

oszuści! wątek zamknięty w grudniu 2007 kupiłem u nich uzywanego peugeot'a 2006, którego jak...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

ściema wątek zamknięty niby mają fachofców,, ale jak palcem się nie pokaże to nie widzą i nie...
~brawo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lipca 2009

Rewelacja. wątek zamknięty kupiłam tutaj moje Twingoo (u Pana Kuby) a teraz serwisuję. Polecam...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam. Miła i fachowa obsluga. Świetna lokalizacja.
~Janusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2009

!!! wątek zamknięty Nie wierzyłam że mogą istnieć takie serwisy! Są fachowi i kompetentni....
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 marca 2009

Zadowolona klientka od Clio - opinia wątek zamknięty Byłam. serwis rewelacyjny. Obsługa wyspecjalizowana. Umówiłam się na wizytę ....
~Zadowolona klientka od Clio
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

SERWIS wątek zamknięty Jestem stałym klientem serwisu, od poczatku zadowolonym, do tej pory mnie nie...
~Wojtek K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

kaka - opinia wątek zamknięty sprzedali zepsuty samochód, a teraz chcą się wymigać od naprawy...
~kaka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

Godziny otwarcia... wątek zamknięty Naszych Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18.00. W...
~Serwis Zdunek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

godziny otwarcia nie bardzo wątek zamknięty Godziny 8-18 Niestety to ani rano przed pracą ani późnym popołudniem po...
~Pozdrawiam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 czerwca 2007

miłe zaskoczenie wątek zamknięty nie sądziłem że taka obsługa zdarza się w jakimkolwiek autoryzowanym...
~mariusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

33

wątków

do góry