Avocado

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Wajdeloty 25/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paola - ocena Jak zawsze pycha. Krokiety to danie do którego warto wracać
~Paola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Nk - opinia wątek zamknięty Super! Wszystko było pyszne, wyraziste w smaku i ładnie podane. :)
~Nk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce. Ma pozytywną energię. Mieszkam daleko, ale wpadam...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

bobkowska89 - opinia wątek zamknięty Szczerze? Nie spodziewałam się, że jedzenie wegańskie może być tak dobre....
~bobkowska89
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, bywałam wielokrotnie. Wszystko świeże i smaczne plus...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2020

Nie wrócę już wątek zamknięty Miałam już więcej do Avocado nie chodzić, ale akurat wczoraj było mi po...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

najlepsza wątek zamknięty najlepsza wegańska kuchnia w 3mieście! Zawsze smacznie, zdrowo, duże porcje....
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Dobre wątek zamknięty jest spoko. Dobre jedzenie, sporo i syte.
~s
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Nie zachęca do "vege" wątek zamknięty Nazwa "Avocado" sugeruje, że w lokalu można spodziewać się dań z tym...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Jedzenie b. dobre, ale reszta - słabo wątek zamknięty Zalety: + posiłek był smaczny; + ceny dość przystępne. Wady: - zbyt mała...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Bardzo smacznie i różnorodnie! wątek zamknięty Ciekawe, zmieniajace sie menu, masa fajnych napojow/naparow/herbat. Pyszne...
~resztka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Bardzo małe bistro ale jedzenie smaczne wątek zamknięty Jedzenie dość smaczne choć, jak już ktoś wcześniej zauważył, trochę...
~Anna Z.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

kilka uwag... wątek zamknięty Na wstępie powiem, że jedzenie w większości przypadków bardzo smaczne. Jednak...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Z ciekawości wybraliśmy się niedawno z mężem (sceptycznie nastawiony na wege...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

najlepsze miejsce w Trójmieście wątek zamknięty dopiero Avocado przekonało mnie, że rzeczy wege mogą być wybitnie pyszne. I...
~zu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Nie weganka wątek zamknięty Pomimo, że jem mięso to coraz częściej lubię spróbować czegoś...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Jestem naprawdę rozczarowana wątek zamknięty Z wielką nadzieją odwiedziliśmy Avocado. Jestem konsumentem bezglutenowym i...
~Kasia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Dziś odwiedziłam to miejsce po raz pierwszy zachęcona licznymi pozytywnymi...
~izka. Lu
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

smaczności w ciasności wątek zamknięty Opinia dla niewegan z punktu widzenia nieweganki:) Byliśmy kilka razy...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

O. - opinia wątek zamknięty Zdarzyło mi się ostatnio parę razy wpaść do Avocado z dzieckiem i miałam...
~O.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry