Restauracja Gdańska

Restauracje

Gdańsk, Świętego Ducha 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Toruniacy z wizytą wątek zamknięty zachciało nam się zobaczyć morze,szybki wyjazd,w 3mieście najwięcej szybkiego...
~anula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Przyjęcie weselne wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałe przyjęcie w Państwa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Lukier i beznadzieja wątek zamknięty Wchodzimy. Piękne wnętrze ale od razu niemiłe powitanie (teraz wiemy o co...
~rozgoryczona Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Relikt PRL-u . wątek zamknięty Beznadzieja - dziwie się tak licznymi "pozytywnymi" opiniami , które to mnie...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

ZNAKOMITA WIZYTA wątek zamknięty Wystrój restauracji może się podobać lub nie, rzecz gustu i upodobań. Nam z...
~Marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

bez przyszłości wątek zamknięty korzystając z promocji "weekend za pół ceny" wybrałam się ze znajomymi do tej...
~zorro
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

Cecylia - opinia wątek zamknięty Byłam tam kilkakrotnie razem z przyjaciółką. Wystrój mnie nie zachwycił, lecz...
~Cecylia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

niesamowity klimat wątek zamknięty 29 stycznia razem z przyjaciółmi odwiedziliśmy restaurację...
~Radek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

smaczny i udany wieczór wątek zamknięty Parę dni temu będąc w Gdańsku skorzystaliśmy z tej restauracji.Z...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

rocznica slubu w "gdanskiej" wątek zamknięty parę dni temu zorganizowaliśmy przyjęcie z okazji 20 rocznicy naszego ślubu....
~Mariola i Kazimierz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

smacznie i sympatycznie wątek zamknięty Udana kolacja członków zarządu firmy. dobre jedzenie, dobry serwis i menu...
~boguś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

weekend za pół ceny wątek zamknięty pod koniec kwietnia mielismy okazję skorzystać z promocji weekend za pół...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

zawiedziona wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na kolację ślubną dla Nas i Naszej rodziny- ok.50 osób....
~zawidziona panna młoda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, elegancka restauracja tylko z wyglądu. Obsługę (panie...
~konsument
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

toalety i kelner wątek zamknięty to przesada placic za toalety i szatnie gdy zostawilem 1147 zl za rachunek !!...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

udana impreza wątek zamknięty Dnia 08.02.2009 bylismy w restauracji gdanskiej z rodzina i przyjaciółmi na...
~Jakub
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

kobieta w ciazy z 3 letnim dzieckiem - opinia wątek zamknięty Nie miałam okazji nic zjesć w restauracji gdyż na wejściu jak moje 3 letnie...
~kobieta w ciazy z 3 letnim dziec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

TO SIĘ NAZYWA KLASA wątek zamknięty Wystrój restauracji w klasycznym stylu, bogate menu oraz wspaniała obsługa...
~Antoni
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

38

wątków

do góry