Widok

Restauracja Gosia w Kielnie - proszę o opinie.

Obłuże Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,

Jak w temacie. Bardzo proszę o opinie osoby które bawiły się w tej restauracji na weselu ;)

Chodzi mi o to czy obsługa jest sprawna, ilość i jakość jedzenia, czy np. nie ma problemu jeżeli to obsłudze powierzyłabym pilnowanie alkoholi na stole (zazwyczaj jest tak, że zajmują się tym Rodzice bądź świadkowie), czy właścicielka jest ugodowa, i interesuje mnie też jak tam z ciastami - z tego co mi wiadomo, cista są zamawiane z cukierni "Markiza" a także tort weselny - jak jakość? No i oczywiście, czy starcza też na poprawiny, czy powinnam dokupić?

Bardzo proszę o cenne wskazówki,
i za razem z góry za nie dziękuje :)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha, planuje wesele na 110 osób - ile wtedy jest kelnerek/ ów? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylam tam na weselu 3 lata temu i przyznam ze jesli chodzi o jedzonko-to super. Przede wszystkim jedzenie pyszne,duzo, tak ze na poprawinach jeszcze goscie dostawali kotlety do domu:)
Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na wesele...
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam tam na weselu i moge powiedziec rowniz ze jedzonko smaczne i duzo, obsługa bez problemow wyrabiała sie. ciasta dobre, tortu to szczeze nie pamietam czy był smaczny. plusem tego lokalu jest ze nie trzeba sie martwic np o kwiaty na stołach bo to zapewniaja w cenie o ile dobrze pamietam. piszesz ze planujesz na 110osob wesele wiec jak dla mnie to tam było by ciasno-mało miejsca do tanczenia by zostało. ja byłam gdzie było wesele na jakies 60 osob i wtedy było ciasno jak wiekszosc na raz zaczeła tanczyc. wiem ze ta "brame" otwieraja jak jest wieksze wesele ale jak dla mnie to i tak za mało tego miejsca by tam było. no chyba ze u ciebie nie wiele osob tanczy to wtedy oki. łazienki sa oki. wystroj wczesniej mi sie tam nie podobał bo były rozowe sciany ale teraz tam zrobili remont i kolor scian zmienili wiec mysle ze lepiej tam wyglada teraz. ja polecam to miejsce na mniejsze wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój brat miał tam wesele na dolnej sali, 95 osób - miejsca było do tańczenia wystarczająco, my mamy również tam wesele. Górna sala jest mniejsza - może o tej angelika-sss piszesz.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
basieniak nie. ja pisze o dolnej. na gornej nie byłam wogole. dla jednych jest dosyc mniejsca a dla innych za mało. kazdy ma inne wymagania i upodobania. jak dla mnie mało jest mniejsca na dolnej sali. zaznaczam ze byłam na weselu gdzie było 60 osob i brama była zamknieta i było za mało miejsca na tanczenie. siedzenie było oki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak pisałam wczesniej zalezy ile ludzi sie bawi bo jak na raz te 95 osob zacznie tanczyc to ciasno sie robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmm... Dziwne, tym bardziej, że ta sala dolna jest od 80 osób wzwyż ;D
Na mniejszą liczbę osób, właścicielka proponuje raczej górną sale :)

Jeśli chodzi o mnie, jest tam wystarczająco miejsca - a i tak podejrzewam, że nie wszyscy na raz będą tańczyć - chociaż kto wie ;)

Poza tym w tej liczbie Gości jest 60 osób przyjezdnych, więc siłą rzeczy wykruszy Nam się pewnie trochę osób, bo niektórzy mają małe dzieci itp ;D

Mimo to, jeśli mogę jeszcze prosić o jakiekolwiek opinie, będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ola ilość i jakość jedzenia - dużo i pysznie:) z opowiadań mojej mamy i teściowej brata - z właścicielką można się bez problemu dogadać w każdej kwestii.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no a dla mnie sala duża i spokojnie 100 osób się może bawić - sprawdzone na weselu brata
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest tylko moja opinia ze jak dla mnie ciasno tam było na "parkiecie" jak wiekszosc zaczeła tanczyc, to wszyscy sie łokciami szturali i ciagle ktos o kogos zachaczał. ja lubie swobodnie tanczyc i nie obijac sie o ludzi ale wiadomo nie kazdemu to przeszkadza. nie kaze nikomu sugerowac sie moja opinia bo to tylko moje zdanie. ogolnie lokal jest bez wiekszych zarzotow bo jedzonko jest dobre i wystrój tez oki wiec jak komus zalezy na tej sali to nie kaze sie przejmowac mojom opinia. nie jest to az tak straszny problem ale niektorym przeszkadza i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Angelika - sss i Basieniak - bardzo Wam dziękuje za cenne wskazówki :)

Co do tańców, nie chcę się tym stresować, liczę na to, że będzie dobrze - nie ma innej opcji - MUSI BYĆ ;)

Tak pytałam o Właścicielkę, bo My chcemy mieć ciasta na osobnym stole tzw. słodki stół ;D Włącznie z herbatą i kawą, żeby każdy z Gości którego akurat najdzie na coś słodkiego, podszedł sobie i wziął ciacho ;) He, he...
Zobaczymy jak to będzie - póki co mam mnóstwo czasu i czekam Basieniak z niecierpliwością na Twoją relacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola my za to mamy w planach wiejski stół:) no jeszcze tylko ponad 200 dni i relację zdam:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My właśnie się zastanawiamy nad tym stołem - troszkę skromnie wygląda na zdjęciach :/ Poza tym będzie dzik, więc sama nie wiem...

Zleci to szybciutko - nim się obejrzysz, będziesz już Żoną swojego Męża ;P
A nerwy już są? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nerwów nie ma, jedynie co nas denerwuje to, że na daną chwilę nic nie możemy już załatwić, bo nie przebywamy w kraju i mamy dopiero 2 tyg w lipcu na dopięcie prawie wszystkiego:/ Stół w planach, ale w lipcu się dopiero zdecydujemy...a że zleci szybciutko to wiem, jeszcze pamiętam jak na suwaczku było ponad 600 dni,a teraz:D
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola86 stół wiejski był strzałem w 10-tkę:D było ciągle oblegany i bardzo mało kiełbasek zostało na poprawiny, smalec z relacji gości pycha, mi się nie udało skorzystać z tych pyszności
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ola ciasta były najpierw na stołach, po jakimś czasie kelnerki zniosły ciasta na osobny stół + kawa i herbata, bardzo udany pomysł, p. Gosia zapewniała nas, że tak będzie najlepiej, ja jej zaufałam:)

Wesele było na 95 osób na dolnej sali, bywało, że wszyscy się bawili w jednym czasie i się bez problemów zmieścili a na filmie wygląda to bardzo fajnie, nie ma pustek na parkiecie:) jakby co to pytaj
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lokal na wesele, jeśli ktoś nie potrzebuje sali ę ą to zdecydowanie polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
według mnie świetne miejsce na wesele :D
bawiłam się tam nie raz, jest świetna obsługa, jedzenie i wgl. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze będę polecać Restaurację GOSIA:))) 2 tygodnie temu mieliśmy tam wesele i było super:) Obsługa świetna, jedzenie w powalających ilościach i pyszne, klimat świetny...mieliśmy stół wiejski, prosiaka - goście zachwyceni:D
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też polecam. Miałam wesele na 100 osób, co prawda było to 4 lata temu :)

jedzonko dobre, aż zostało, tort ładnie udekorowany, ciastka dobre. sala wysoka, klimatyzowana, osługa zawsze na miejscu. Czułam się jak gość i nie musiałam się o nic martwić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam 2 razy jako gość weselny i byłam zadowolona.Jedzenie było smakowe,a jeśli chodzi o ilość to zależy od tego co zamówią młodzi.Jednak nie mogłam narzekać na ilość jedzonka.Wszystko było ok.Słyszałam dużo pozytywnych opini i myślę,że Gosię można polecić jak najbardziej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam :)

Mamy tam z Narzeczonym za niecałe 4 miesiące wesele, czy mogłyby się wypowiedzieć osoby, które już w tej sali miały wesele? Otóż interesuje mnie jak tam wygląda z tańczeniem? Czy jest wystarczająco miejsca na szaleństwa? ;) Przy czym zaznaczam, że mamy mieć 120 osób ;)

Wcześniej wydawało mi się, że jest ok, ale im bliżej ślubu tym coraz większa panika i stres, że może niewystarczająco duża sala i mało miejsca na parkiecie... :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas było prawie 100 osób i wszyscy się mieścili, no i pamiętaj, że nie zawsze wszyscy tańczą w jednym momencie - nie stresuj się, będzie dobrze - polecam salę, u nas i u brata było super:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basieniak bardzo Ci dziękuje - a napisz mi proszę jeszcze, jak ta brama jest otwarta i zespół ma swój sprzęt koło baru, to widzą oni Gości i młodych?

Ja już chyba od natłoku tego wszystkiego wariuję ;D

I napisz mi proszę, czy Wy sami wszystko ustalaliście tzn. godziny podania posiłków, czy Pani Gosia Wam doradziła? :)

Aha, i ostatnia sprawa, czy można dogadać się, że np do prosiaka, chcielibyśmy kaszę gryczaną a do barszczu paszteciki lub krokiety? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra i ostatnie pytanie, ile mieliście rodzajów ciast na weselu? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to coś wniesie do tematu...
Ale, byłam tam na weselu (ok.120 os), bawiliśmy się super, jedzonko też super (za wiele z jedzenia nie pamiętam, bo nie przyciąga to mojej uwagi, ale pamiętam że było smacznie) - ważniejsza jest dla mnie orkiestra :).

No i na weselu zdarzył się mały WYPADEK :P. Była burza i nagle zabrakło prądu! No i nie martwiłam się że nie będziemy mogli się bawić, raczej o to że część gości zrezygnuje i wróci do domu, i dla Państwa Młodych będzie po weselu (było mi ich szkoda), ewentualnie 2 scenariusz : bez muzyki wszyscy się napiją i będzie klops z wesela.

ALE! Restauracja posiada zapasowy AGREGAT! Który użyczyli orkiestrze, i mogliśmy bawić się dalej! Restauracja uratowała sytuację ;). Więc chyba jedzenie i ciasta nie jest najważniejsze :).
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, czyli jednym słowem mogę być spokojna :)

Mam nadzieję, że takie atrakcję Nas ominą, ale nigdy nic nie wiadomo... ;D

Fajnie wiedzieć, że w razie jakieś nieplanowanej wpadki, restauracja słućy pomocą ;)

Przekonam się o tym za jakiś czas :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejku nie pamiętam ile rodzai ciast było, ale dużo - również goście podostawali jeszcze do domu

orkiestra widzi gości i młodych, ale nie jest po prostu tak wyeksponowana - nam to bardzo pasowało:)

Odnośnie podanie posiłków itd. to raczej słuchaliśmy się P.Gosi, dobrze nam doradzała - ale jak się na coś uparliśmy to było jak my chcemy - ona nam radziła wg swojego doświadczenia, a ma go sporo

odnośnie menu to również uwzględniała nasze prośby

Olesia nie panikuj, będzie dobrze:)))))) aa również kelnerki i kelnerzy bardzo pomocni :)))))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już powoli wariuje chyba, ale muszę se dać na luz, bo jestem 3,5 miesiąca przed ślubem i tak świruję, nawet nie chcę myśleć co będzie na tydzień przed... ;)

Ale dziękuje za info :) w takim razie muszę zaufać Pani Gosi :)

pozdrawiam i zdrówka dla Dzidzi życzę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okazję rozmawiać telefonicznie z włascicielką, kilka rozmów :) wydaje się bardzo miła i konkretna kobitka.
Niestety nasz termin ma zajęty.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olesia ja zaufałam p. Gosi i nie żałuję:))))
będzie dobrze, może tydzień przed ślubem będziesz spokojniejsza niż teraz:D dziękuję:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Ci Basieniak - myślę, że i My zaufamy P. Gosi, bo po tych wszystkich rozmowach z Nią wniosku, że jest odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu - świadczy o tym sam fakt, że sala jest tak oblegana!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja czekam na Twoją relacje:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja weselicho urządzałam właśnie w Gosi w 2006 roku. Widzę ze opinie na jej temat nadal są pochlebne.

Co do ciast to mają obłędne, biorą je z cukierni z Żukowa. Moja siostra pod koniec zeszłego roku na własne wesele w Rumi specjalnie jechała po te ciasta.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rennie - wielkie dzięki, a ślinka mi poleciała jak te ciast zobaczyłam!! :) Mniam... jak one tak wszystkie będą wyglądać, to przez całe wesele jem tylko ciacha :)

a w ogóle, jak tam z tortem weselnym? czy ilość pięter uzależniona jest od ilości Gości? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olesia gratulacje i czekamy na relacje:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A mam pytanie ile sobie liczą tam za osobe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam !!!

w czwerwcu 2012 roku wydawalam tam córkę . Wesele również na 110 osób. Było super . Jedzenia ful ,aż za duzo obsługa urocza a wlaścicielka przemiła i ze wszystkim można sie dogadać . śzczerze polecam . Wesele niezapomniane.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam, odświeżam temat. Jakieś nowe opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My mieliśmy tam wesele w kwietniu i jedzenia ful wystroj wliczony w cene obsluga mega wlascicielka tez wpozadku doradza mlodym co lepiej wziasc no i duzo jedzenia dostalismy po poprwinach spowrotem takze polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Byłam na sylwestrze 2018-2019, super jedzenie, super obsługa, ale niestety orkiestra tragedia. Bez przygotowania, bez repertuaru, nie zawsze wiedziałam co grają. Pani Gosiu, proszę zrezygnować za rok z tej orkiestry, ponieważ narzekających na orkiestrę niestety było bardzo dużo, wystarczyło wyjść na dwór i posłuchać samych krytycznych opinii dotyczących orkiestry. Po co sobie psuć opinię przez takich partaczy.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5 marca zorganizowaliśmy imprezę 100 urodzin. Chciałabym wszystkim chętnym polecić restaurację ,,U GOSI'' -piękny wystrój stołów, wspaniałe jedzenie/ brawo kuchnia/ ,profesjonalna i miła obsługa . Orkiestra która umilała nam wieczór też spełniła nasze oczekiwania.
Bardzo dziękujemy wszyskim,którzy przyczynili się do zorganizowania tej niecodziennej uroczystości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry