Restauracja Gruba Ryba

Restauracje

Gdańsk, Jantarowa 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przyjemne miejsce na wakacyjny obiad wątek zamknięty Restauracja odwiedzana z rodziną. PRZEPIĘKNE miejsce i PRZEPIĘKNE widoki. Nie...
~kamilosesso
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Klimatowe miejsce i to wszystko na ten temat wątek zamknięty Menu podano nam po 15 minutach. Zamowienie złożyliśmy po kolejnych 15...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Byłam ze znajomymi posłuchać muzyki na żywo.Obsługa poniżej jakiejkolwiek...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Niestety nie polecam wątek zamknięty Kilka dni temu odwiedziłam to miejsce, w celu wypicia kawy i zjedzeniu...
~Ola.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Przyjemne miejsce ze wspaniałym widokiem na morze wątek zamknięty Przyjemna i sprawna obsługa, pyszna kawa oraz dobre jedzenie w przystępnych...
~Bella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Byłam z partnerem pierwszy raz i niestety może się czepiam ale jak dla.mnie...
~Ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Nieudane Latte, nietrafiony menager wątek zamknięty W ciągu ostatniego miesiąca byłam w restauracji 4 razy. Za pierwszym i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Byłam w tej restauracji tydzień temu. Nie polecam głównie ze względu na...
~Dociaa78
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Obsługa dramat- gorzej się nie da wątek zamknięty Byłam z synem na obiedzie. Zamówiliśmy 2 dania. Na pierwsze czyli sałatkę...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Odradzam wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Obsługa to pomyłka. Po złożeniu zamówienia...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Pomijając długi czas oczekiwania na kelnera (za każdym razem inny kelner...
~rox
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Porażka organizacyjna - fatalna obsługa, brak dań z kart wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej restauracji i sam już do niej nigdy nie zajrzę....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

OBSŁUGA DRAMAT wątek zamknięty Jedzenie smaczne, położenie lokalu piękne, wystrój całkiem ok, tylko obsługa...
~kalka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Dzień kobiet. wątek zamknięty Spędziłam z narzeczonym w restauracji około 4h. Straszny chaos i wszem...
~S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Byłam bardzo mile zaskoczona wątek zamknięty Gdybym się sugerowała opiniami, pewnie nigdy bym nie trafiła. Przypadkiem...
~A.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Makabra wątek zamknięty Udawana elegancja nie pasująca do tej lokalizacji. Fatalna kuchnia, serwowane...
~miro
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Polecam wątek zamknięty W restauracji spędziliśmy miłe popołudnie. Obsługa uprzejma, drinki ok,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

upadek wątek zamknięty Nie polecam, obsluga niesympatyczna, nachalna i niekulturalna, jedzenie jak...
~turysci majowi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Super :) wątek zamknięty Miła i sprawna obsługa. Delikatna muzyka w tle nie przeszkadzająca w...
~joaska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Słaba kuchnia. wątek zamknięty Po prostu słaba kuchnia. Złożone danie przyszło wprawdzie bardzo szybko, ale...
~maviyildiz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

48

wątków

do góry