Widok

Restauracja Kaszubska Kosakowo - opinia

Wesele Temat dostępny też na forum:
28.04.2017r. mieliśmy wesele w Restauracji Kaszubskiej w Kosakowie i jesteśmy zachwyceni! :-) Wszystko było pięknie przygotowane, fantastyczna obsługa, uśmiechnięte kelnerki, przemili kelnerzy (pozdrawiam!). Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie, pyszne wyroby na swojskim stole... i nie jest to tylko moja i męża opinia, ale również naszych licznych Gości! Fontanna czekoladowa strzał w dziesiątkę! Mieliśmy "środkowe" menu, nie mieliśmy poprawin i jedzenia zostało sporo (dziękujemy za spakowanie do poręcznych pudeł). Powiem szczerze, że miałam pewne obawy czy wszystko będzie ok, ale przyznaję że niepotrzebnie, naprawdę wszystko było świetnie przygotowane ze strony Restauracji! I specjalne podziękowania dla menagera - Panie Piotrze, dziękujemy z mężem za profesjonalne i sympatyczne podejście z Pana strony, to była przyjemność z Panem współpracować :-) Wszystko było dopięte na ostatni guzik! Dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia na następnej imprezie w Restauracji Kaszubskiej! E & P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas było odwrotnie.
Obsługa - może miła, ale nie znająca się na rzeczy. wystarczyło, że wyszedłem od stołu zostawiając sztućce po boku - po powrocie talerz był uprzątnięty - nie dokończyłem jedzenia.
Ziemniaki były przesolone, surówka z gotowanych warzyw.
Do tego ciasta wybrakowane - jakby po poprzednich gościach. Nie polecam.
Jedyne co to toaleta była ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry