Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ciekawa architektura oraz ładne wnętrza wątek zamknięty Byliśmy gośćmi na oficjalnym spotkaniu. Bardzo nam się podobało! Ciekawa...
~Kora
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Dobre desry. Polecam wątek zamknięty Mniam, mniam! Zupa rybna z warzywami niespotykana J desery fajne i obsluga...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Elegancko i gustownie podane wątek zamknięty Przede wszystkim jedzenie. Dopieszczone w każdym calu. Przemyślane. Elegancko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Kaczuszka rewelacyjna wątek zamknięty Kaczuszka rewelacyjna, a cała uroczystość obsłużona na 5 z dwoma ++ !!
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Naprawdę smaczne ryby. wątek zamknięty Naprawdę smaczne ryby. Jadłem steka z tuńczyka, a żona dorsza i obydwoje...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Wypad weekendowy wątek zamknięty Co prawda głownie korzystaliśmy z baru i drinków :)) ale jeśli o nie chodzi...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Smakowicie. Polecam wątek zamknięty Smakowite dania. Fajna obsługa. Miło i elegancko. Polecam
~Kaska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Słoneczny taras wątek zamknięty Restauracja ze słonecznym tarasem. Miło posiedzieć z piwkiem w ręku na słońcu...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Pyszne ryby wątek zamknięty Pyszne Ryby i owoce morze, co nie za często można spotkać wbrew pozorom nad...
~Kaska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Klimatycznie i smacznie - Polecam wątek zamknięty Byłem z dziewczyną, bardzo fajny klimat i ciekawe miejsce blisko plaży. Super...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Pyszne danie obiadowe. Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie. Polecam wszystkim
~Aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Dobre jedzenie, miła obsłyga wątek zamknięty Dobre jedzenie miła obsluga
~Simitronik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Smacznie i kolorowo wątek zamknięty Bardzo smacznie i kolorowo . Polecam wszystkim
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Pysznie i pięknie podane wątek zamknięty Jedzenie pyszne i pięknie podane. Dokładnie tak jak na zdjeciach
~Piter
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

wśród zieleni z tarasem wątek zamknięty Pyszna restauracja wśród zieleni z tarasem. Ceny jak na Sopot dosc...
~Wczasowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Aromatyczna kawa i pyszne ciacho wątek zamknięty Miałam mało czasu. Postanowiłam wejść na szybką kawę i ciacho. Coż.. musiałam...
~Beti
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Luźna i przyjemna atmosfera wątek zamknięty Zachęciło nas, że na hasło „Rower” zupa w połowie ceny, skończyło się na...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Kaczka "palce lizać" :) wątek zamknięty Niebywała kuchnia. Polecamy serdecznie wszystkim
~Tymoteusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Idealne miejsce wątek zamknięty Idealne miejsce na obiad lub romantyczną kolację :)
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Dobra kuchnia z dala od monciaka wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka fajnego miejsca w Sopocie z bardzo dobrą kuchnią, z dala od...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry