Restauracja Mantra

Restauracje

Gdańsk, Krynicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miła niespodzianka wątek zamknięty Odwiedziliśmy Mantrę poraz pierwszy i jesteśmy mile zaskoczeni. Zamówione...
~Szymcio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

ukryty brylant wątek zamknięty wielka niespodzianka - poszliśmy z polecenia znajomych - otoczenie ani...
~szcześliwa, że trafiłam na to mi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Opinia wątek zamknięty Jak można przy zaledwie paru osobach na sali pomylić zamówienia i w żaden...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

werty - opinia wątek zamknięty Kiepska podróba Żeby naprawdę doznać nirwany i dobrze zasmakować kuchni...
~werty
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety jedzenie smakuje jak w pierwszym lepszym, indyjskim fast foodzie....
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Byliśmy wczoraj pierwszy raz w tym miejscu. Już na wejściu robi się miło i...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

KarolinA - opinia wątek zamknięty Jestem stala klientka. ZAWSZE namawialam znajomych aby zajrzeli i sprowali....
~KarolinA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Indie wątek zamknięty Jestem stala klientka restauracji Mantra i polecam ja wszystkim, ktorzy...
~Malgorzata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Jesteście genialni wątek zamknięty Wasza kuchnia wprawia w niekłamany zachwyt, a opinię tę wyrażam mając pewne...
~Miłośnik Indii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

SUPER wątek zamknięty Byłam w Mantrze wczoraj po raz pierwszy zachęcona przez znajomych. Nie...
~Debiutantka Kuchni Indyjskiej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Bywamy w Mantrze ze znajomymi i sami regularnie od trzech miesięcy....
~mieszkanka gdańska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Polecam kuchnię, obsługa kelnerska - długie szkolenie, bądź lepsza motywacja wątek zamknięty Wybrałem kuchnię indyjską, ze względu na wspaniale pachnące i pikantne dania,...
~Maciej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Jedzenie jak w Delhi wątek zamknięty Jak ktoś ma ochotę posmakować prawdziwej indyjskiej kuchni to polecam z...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

stała bywalczyni wątek zamknięty Wybraliśmy się z polecenia od znajomego, budynek "schowany" za centrum i...
~Carmen
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

pewny punkt wątek zamknięty Jadam co najmniej raz w miesiącu. Jedyny zarzut to mocne złagodzenie potraw,...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Mantra wątek zamknięty Tak jest Mantra za Alfa tzentrum jest super, bardzo wielki porcije i naprawde...
~Kristian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Jaana - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem najlepsza restauracja indyjska w Trójmieście! Dania są bardzo...
~Jaana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

Miłe popołodnie z rodziną wątek zamknięty Wybraliśmy się do Mantry na rodzinny obiad. Było zgodnie z oczekiwaniami -...
~B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

smacznie wątek zamknięty smaczne potrawy typowe dla Indii
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Zdecydowanie polecamy! My tam wrócimy! :) wątek zamknięty Dzisiaj byliśmy pierwszy raz w Mantrze. To było nasze pierwsze spotkanie z...
~Aga i Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry