Restauracja Mantra

Restauracje

Gdańsk, Krynicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAMY :) wątek zamknięty Bardzo polecamy to miejsce, szczególnie jeśli ktoś lubi prawdziwą kuchnię...
~Bartek i Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Rewelacyjny obiad wątek zamknięty Znalazłem tą restaurację na stronie trójmiasto.pl. Po przeczytaniu opinii...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

polecam wątek zamknięty bardzo dobre jedzienie. baranina vindaloo byla swietna! jak ktos lubi...
~dr hałs
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Świetnie wątek zamknięty Wczoraj byliśmy na rodzinnym obiedzie. Świetna obsługa, bardzo smaczne dania....
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Kolejny raz odwiedziliśmy restaurację i się nie zawiedliśmy. wątek zamknięty Przystawki jak i dania główne bardzo smaczne, ładnie podane. Mango lassi...
~Kardamon78
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Wybraliśmy się wczoraj na kolację, i zostaliśmy miło zaskoczeni. Pan...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Bardzo dobre i bardzo małe wątek zamknięty Jak dotąd uwielbiałam restauracje Masala w Gdańsku , jednak za namową...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Coś WSPANIAŁEGO! wątek zamknięty Mantrę odwiedzamy intensywnie od 2 miesięcy, przynajmniej raz w tygodniu....
~Agata & Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Restauracja może z zewnątrz wygląda niepozornie (a jej otoczenie nie...
~naleśnik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Polecam - restauracja z bardzo dużym potencjałem wątek zamknięty Pierwsze wrażenie - niesamowity wystrój - niestety właściciel powinien...
~- klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Przemek - opinia wątek zamknięty Ryba w ciescie i momo z kurczakiem i serem na przystawkę - pycha Kurczak hot...
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Bardzo przeciętnie.. wątek zamknięty Postanowiłam wybrać się do Mantry po pozytywnej opinii znajomych. Próbowałam...
~Anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

ochy i achy....:) wątek zamknięty Wczoraj miałam przyjemność znalezienia się w Mantrze.Napisanie, że było...
~Magdalena Baranowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

rewelacja! wątek zamknięty Niesamowite jedzenie, super kuchnia.....uzależniłam się od indyjskiego...
~Mika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Impreza urodzinowa wątek zamknięty Zdecydowanie staję po stronie bardzo zadowolonych klientów restauracji....
~Dorcia i Jan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

SMAKOSZ - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam tą restaurację bogaty wybór potraw ,bardzo smaczne...
~SMAKOSZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Super restauracja wątek zamknięty Jedzenie wyśmienite, najlepsza restauracja indyjska w jakiej jadłam. Menu...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Moja poprzednia wizyta była mało satysfakcjonująca, więc postanowiłem dać...
~ŁR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Wspaniała restauracja !! wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie, super klimat, właściciel świetnie doradził co zjeść ....
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Wstaniale wątek zamknięty byłam w tej restauracji pierwszy raz i na pewno nie ostatni! pyszne jedzenie,...
~Rillenka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry