Restauracja Mantra

Restauracje

Gdańsk, Krynicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pogotowie Opiekuńcze w Gdańsku - opinia wątek zamknięty Prowadząc zajęcia z kultury Indii poszukiwaliśmy miejsca, gdzie można byłoby...
~Pogotowie Opiekuńcze w Gdańsku
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Greg - opinia wątek zamknięty Wybrałem się ze znajomymi w tygodniu, chcieliśmy wypróbować nową restaurację...
~Greg
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Nareszcie dobra knajpa na Przymorzu wątek zamknięty Poszliśmy przypadkowo na kawę, ale kiedy weszłam z moją rodziną nie sposób...
~Danula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Niestety rozczarowanie... wątek zamknięty Brak sztandarowej potrawy kuchni indyjskiej czyli tandoori chicken w menu....
~K
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

jest nieźle wątek zamknięty zaangażowana i sympatyczna obsługa i baaardzo smaczne jedzenie. Wszystko nam...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Chyba juz byłam w kazdej restauracji hinduskiej w trojmiescie ale moim...
~aniam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

REWELACJA ! wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w tej restauracji, ale z pewnością nie ostatnia...
~s
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Indyjskie smaki uruchomią Twoją wyobraźnię wątek zamknięty Długi weekend. Goście zza granicy... Pierogi z Wyczechowa zrobiły furorę, ale...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

Smacznie i klimatycznie wątek zamknięty Bardzo podobało mi się w Mantrze. Jedzenie smaczne, bardzo aromatyczne, duże...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajny klimat restauracji, muzyczka w tle, wystrój, przechadzający się...
~Andrzej z wąsem
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Bardzo smacznie, polecam wątek zamknięty We wtorek wybraliśmy się na obiad w ramach imienin. Restauracja ta znajduje...
~Go
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty Na restauracyjnej pustyni jaką jest Gdańsk, każda nowa inicjatywa inna niż...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Smacznie,kolorowo,inaczej wątek zamknięty Odwiedziłem dzisiaj z rodzinką nową restaurację Mantra i muszę powiedzieć że...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry