Restauracja Panorama

Restauracje

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Restauracja Panorama wątek zamknięty Ostatnio miałam przyjemność znaleźć się po raz pierwszy w Restauracji...
~Joanna Piwowarczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Przepiękny widok! wątek zamknięty Jestem zachwycona. Przepiękne widoki! Jedzenie super! Fajna atmosfera tej...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Super rewolucja :) wątek zamknięty Po przyjeździe do znajomej, która mieszka w Gdańsku chciałam odwiedzić te...
~Ilona889
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Warto tam zajrzeć wątek zamknięty Jako że ciekawska ze mnie osoba, będąc w Gdańsku usłyszałam plotki, że w...
~Karolek28
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Opinia wątek zamknięty Polecam tą restaurację w 100%. Świetne menu, przystępne ceny, miła i fachowa...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Gorąco Polecam wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce. Odbyła się tam nasza impreza po ślubie cywilnym....
~Krzychu82
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

wizyta wątek zamknięty W lokalu byłem już kilka razy, ale teraz jestem bardzo pozytywnie zaskoczony...
~adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Obiad we dwoje wątek zamknięty Gorąco polecam! Obiad zamówiony wcześniej mailowo i wszystko należycie i na...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Chrzciny w Panoramie wątek zamknięty Wyprawialismy w Panoramie chrzciny syna. Uroczystość przygotowana...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Kaczka pierwsza klasa wątek zamknięty Polecam! Jest smacznie i nawet niedrogo jak na ten standard restauracji, inne...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Przepiekna restauracja w bardzo urokliwym miejscu!Bylismy tu z mezem na...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

pysznie wątek zamknięty Najlepsza restauracja w Gdańsku i to z całą stanowczoscia
~Jozef
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

przede wszystkim wystrój wątek zamknięty restauracja w moim odczuciu nie korzysta w pełni ze swojej lokalizacji, do...
~Piotr
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

super panorama wątek zamknięty Obsługa jest w sam raz – nie narzuca się ale z drugiej strony zawsze jest do...
~zylka5555
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Jeszcze niedawno nie znałam tego miejsca - tylko o nim słyszałam. Kilka dni...
~anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Ostatnio z mężem byliśmy tam na obiedzie. Zamówiliśmy różne zupy, jednak...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

restauracja Panorama jest super warto tam zajrzeć wątek zamknięty Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że Restauracja Panorama...
~marlenaciekot6
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
229

postów

187

wątków

do góry