Restauracja Panorama

Restauracje

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nigdy więcej wątek zamknięty Po wejściu do restauracji i oczekiwaniu na kelnera zostałyśmy poinformowane,...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Obiad we dwoje wątek zamknięty W weekend razem z dziewczyną odwiedziliśmy restaurację Panorama....
~Dżepetto
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

zawsze przychodzę ze znajomymi, którzy odwiedzają mnie w gdańsku!!!Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, nie trzeba długo czekać, żeby podszedł kelner i...
~Peter
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Widok. smaczne jedzenie i miła obsługa. Wszystko na 5. wątek zamknięty W piątkowe popołudnie, wraz z małżonką i naszymi dziećmi , postanowiliśmy...
~Andy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Świetne jedzenie i profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Zjedliśmy kolację dla dwojga. Świetna ryba - polecam łososia i sandacza....
~SS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Organizowałam w restauracji przyjęcie z okazji chrztu dziecka i gorąco...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

niestety pogorszyło się od czasu kuchennej rewolucji wątek zamknięty Poszedłem na pewniaka, bo byłem tam już kiedyś po rewolucji i wszystko było...
~Olek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Adekwatna nazwa wątek zamknięty Z pewnością największym atutem lokalu widok z okna- panorama na Gdańsk. I to...
~am
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Pyszne jedzenie w przystępnej cenie. wątek zamknięty Miałam okazję wyprawić przyjęcie komunijne na 23 osoby w Restauracji...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Jakość w odmalowanym PRLu wątek zamknięty W Panoramie byłem 11.02.2015. Restauracja zasługuje na pochwałę za 3 rzeczy:...
~Paweł
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Obiad z okazji Chrztu Córki wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całego personelu i właścicieli Restauracji...
~Aneta i Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

pyszne jedzenie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam :) Wspaniałe jedzenie. Pyszne duże porcje. Rewelacyjnie...
~R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

pyszne jedzenie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam :) Wspaniałe jedzenie. Pyszne duże porcje. Rewelacyjnie...
~R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Polecam serdecznie! wątek zamknięty W Restauracji Panorama miło spędziliśmy czas podczas przyjęcia z okazji...
~M&P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

DLA MNIE BOMBA wątek zamknięty Dziękujemy za udaną imprezę, idealne miejsce żeby zaprosić rodzinę z okazji...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

nina - opinia wątek zamknięty bardzo miła obsługa, jedzenie smaczne, miejsce pełne uroku zwłaszcza...
~nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

rewolucja tylko na fotografiach wątek zamknięty Niestety organizowaliśmy tam chrzciny. Potrawy były podane niechlujnie i nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

smaczne jedzenie wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, bajeczny widok, miła obsługa. Jedyne co mi...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Panorama full service wątek zamknięty Bywam tam i jadam bardzo często i zawsze spotykam się z fantastyczną obsługą...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

ja tam więcej nie pójdę :-/ wątek zamknięty Byliśmy tydzień temu i mam mieszane uczucia :-/ Na wstępie miły,uśmiechnięty...
~vi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
229

postów

187

wątków

do góry