Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Klimatyczne miejsce super obsługa , pani Marta dziewczyna na 5 , dziękujemy
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Iwona - opinia Serdecznie dziękujemy za przesympatyczną obsługę przez Panią Julię,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Agnieszka - opinia Pani Julia Super obsługa sympatyczna i uśmiechnięta. Miejsce godne polecenia.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2022

Karolina - opinia Urocza i klimatyczna restauracja. Jedzenie bardzo dobre. Obsługa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Łysy z brodą - opinia Epickie miejsce z cudowną , profesjonalną obsługą Pani Oli . Brawo...
~Łysy z brodą
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Od kilkunastu lat ja jestem klientką i również moi znajomi. Ale w ubiegłym...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Mira - opinia wątek zamknięty Jedzenie przeciętne. Obsługa Super. Barmanki I klasa.
~Mira
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Bardzo niesmaczne jedzenie. Pizza jak z podrzędnego lokalu, kurczak w...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Klimatyczne miejsce. Obsługa na 6. Miło, sprawnie , z uśmiechem i szybko....
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Paskudna ryba! Unikać tego miejsca jak ognia! wątek zamknięty Zamówiłam gładzice. Koło gladzicy nawet to nie leżało. To jak by zmielić...
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Obiad wątek zamknięty Nie polecam!!!!! Wielkość dań żenada. Stek z golonki to jakaś kpina. Dwa...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Pysznie i fajny klimat wątek zamknięty Polecam urzadzone w ciepłym klimacie,bogate menu bardzo dobra kuchnia
~Angela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

nie polecam ! wątek zamknięty byłem na imprezie okolicznościowej i niestety miałem kontakt z tą dziwną,...
~świadek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Zupa rybna? wątek zamknięty "Sopocka zupa rybna" to jakas pomyłka. Nigdy nie jadłem gorszej. Nie ma nic...
~Szymon
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

właściciela wraz z obsługą to poziom ZERO wątek zamknięty Nie wiem skąd tu tak wysoka ocena, jak na ten lokal,bo rok temu, kiedy...
~E.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Na tegorocznych wakacjach w Sopocie odwiedziliśmy restaurację kilkakrotnie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Obiad z rodziną wątek zamknięty Jesteśmy stałymi bywalcami restauracji. Wszytko na najlepszym poziomie nawet...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

zadowolona wątek zamknięty dobre jedzenie ,miła obsługa i profesjonalny pan Sebastian który świetnie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

obiad rodzinny wątek zamknięty Jedzenie,obsługa,klimat rewelacja...serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę...
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Najlepsze śniadania w Sopocie wątek zamknięty Pyszne i świeże jedzenie. Przemiła obsługa. Polecam
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry