Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty zawsze milo i smacznie.doskonale wina.
~staly bywalec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

ostatni raz! wątek zamknięty Rukola od zawsze pzostawała w mojej świadomości jako całkiem niezła...
~;(
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Podczas ostatniej wizyty moja potrawa była niesmaczna, czuć było, że produkt...
~Matthias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Moje ulubione miejsce wątek zamknięty Bywam tu od wielu lat, kiedyś na randki, teraz przy rodzinnych...
~Al
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

K. - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, jedzenie wspaniałe, przyjemny wystrój. Polecam
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Super restauracja wątek zamknięty Niepozorna na zewnątrz, lekko ukryta w małej uliczce oliwskiej, cudowna we...
~Hubi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

bardzo zadowolona wątek zamknięty jestem osobą przyjezdną i skorzystałam z oferty rukoli po swojej obronie na...
~martynia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

fiolka - opinia wątek zamknięty Nie polecam restauracja jedna wielka porazka tego miejsca, danie pod nazwa...
~fiolka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

pomyłka wątek zamknięty miałam nieprzyjemność spróbować tadźin z jagnięciną. Ani tadźin ani...
~niegdy więcej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Nie zgadzam się z przedmówcą !!! wątek zamknięty Jakiś czas temu spotkała mnie podobna sytuacja - stałem i szarpałem za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

zawsze godne polecenia wątek zamknięty Można narzekać na wiele rzeczy, ale na pewno nie na jakość produktów, smak...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Nowy wystrój i gorsza jakość potraw wątek zamknięty Zdecydowanie zgadzam się z opinią p. Piotra z kwietnia 2014. Byliśmy ostatnio...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Iz - opinia wątek zamknięty Ostatnio zamarzyła nam się włoska pizza, a nie typowa "polska". Chwila z...
~Iz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo wszechstronna kuchnia a wszystko naprawdę dobre.
~Lukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

Rucola po zmianach wątek zamknięty Byłem w Rucoli nie pierwszy raz, ale pierwszy po remoncie. Wystrój super i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Rewelacja :) wątek zamknięty Dziwi mnie poprzednia opinia,bo wszytko mozna powiedziec o Rucoli,ale nie to...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Dziwaczne miejsce wątek zamknięty Myśląc że Rucola w Sopocie i Gdańsku ma tego samego właściciela poszliśmy...
~ktoś kto tam nie wróci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Naprawdę warto ... wątek zamknięty Bywam w Rucoli dosyć często - sama lub z koleżankami i za każdym razem...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Polecam ! wątek zamknięty W Rucoli bywam sporadycznie lecz za każdym razem wychodze z niej bardzo...
~Czesława
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Ogólnie nie tak źle, ale.... wątek zamknięty gdyby nie pazerność , ogólna jakość potraw niezle poza małymi potknięciami -...
~obserwator
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry