Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wizyta w restauracji Trafik Gdynia wątek zamknięty Witam. Widzę opinie i stwierdzam iż ludzie niektórzy nie rozumieją kuchni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Przerost formy nad treścią wątek zamknięty Byliśmy z dziewczyną na obiedzie, patrząc w menu nie znalezlismy nic wartego...
~Jacek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Miałam dziś wątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal, który poza fajnym...
~Ropucha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Trafik - Błoto&Wymiociny wątek zamknięty Ktoś się chyba pomylił nadając nazwi tej… temu czemuś, bo od...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Obsługa masakra!! wątek zamknięty Odwiedziłam ostatnio po raz drugi ten lokal (za pierwszym razem to była...
~Mon.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Ada - opinia wątek zamknięty Zamówiłam danie obiadowe dorsza, dostałam danie lunch'owe, 3 chipsy ryby,...
~Ada
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Gość - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, ale obsługa niestety niemiła - zniechęciła mnie do...
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Szkoda czasu wątek zamknięty Skuszona chwytliwymi ocenami przyjechałam specjalnie na warzywne curry i...
~natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Naprawdę pyszne jedzenie i świetne desery. Lokal bardzo przyjemny. Bardzo...
~zabol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

cena a ilość.... wątek zamknięty W sobotę byliśmy z mężem na lazanii....nie pierwszy raz, jedzenie jest bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam restauracji, hamburger przypalony i nie doprawiony - 28 zł....
~pawel
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

NIESTETY.. wątek zamknięty niestety muszę się przychylić do negatywnych poprzednich opinii.... czas...
~kropka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

obsluga do du.. szczegolnie panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty nie dosc ze czeka sie na jedzenie ze 40 min a mowia ze bedzie za 15 to...
~Paula
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Wieści się szybko rozchodzą... wątek zamknięty Doszły nas słuchy że Trafik opuszcza Pan Tomasz...niestety wieści...
~T.
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

polecam!Polecam przez duże P! wątek zamknięty Jestem częstym gościem restauracji Trafik. Przychodzę zawsze z dziećmi i...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Zmiany? wątek zamknięty Do Trafika staram się wpadać jak tylko jestem w Trójmieście. Bardzo lubie to...
~Kwitek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

kto stoi w miejscu, ten sie cofa wątek zamknięty i ta sentencja pasuje tu jak ulal. Swoja pozycje na rynku trzeba podkreslac...
~kmw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

NIE POLECAM! wątek zamknięty Pierwszy szok to ceny. Za porcję spaghetti trzeba zapłacić 26 zł! Wersja dla...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

STEK Z POLĘDWICY WOŁOWEJ............65 zł Gdynia wątek zamknięty Zamóienie Trafik Gdynia: STEK Z POLĘDWICY WOŁOWEJ............65 zł
~mellon47
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Obsluga dno!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty W Trafiku wszystko jest fajne i pyszne oprocz obslugi. Udalem sie na szybki...
~Krzysztof
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

113

wątków

do góry