Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia wątek zamknięty odwiedziliśmy Trafik w piątkowy wieczór w ramach spotkania towarzyskiego. Nie...
~AK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Colin Kane. - opinia wątek zamknięty A very nice place to eat with very good service. Have eaten there several...
~Colin Kane.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele to bezdyskusyjnie najlepsza restauracja w 3...
~małe m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem restauracji i wszystkim ją polecam i będę polecać....
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

restauracja da vinci wątek zamknięty dzisiaj odwiedzilam ta restauracje i jestem pod wiielkim wrazeniem wystroj...
~halina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

Uważajcie - menu z "haczykiem" wątek zamknięty Dziś byliśmy, we dwójkę, skusiliśmy się na zestaw śniadaniowy, a konkretnie:...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Radzę uważać wątek zamknięty Dziś byliśmy, we dwójkę, skusiliśmy się na zestaw śniadaniowy, a konkretnie:...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Anna - opinia wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami zaprosiłam swoją mamę w dniu jej święta na...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

nie polecam wątek zamknięty Spotkanie typowe, we dwoje. Jedzenie drogie, a w dodatku mało jak za taką...
~Tomaszooo
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty korzystam z restauracji bardzo regularnie, zarówno ze znajomymi, jak i na...
~Stafka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty W Trafiku miałam okazję być już kilkakrotnie i zdecydowanie mogę stwierdzić,...
~mgdz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Bezczelne łamanie prawa wątek zamknięty Z dużą dozą niesmaku opusciłem w dniu dzisiejszym restauracje Trafik. Pomimo...
~Oburzony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

polecam! wątek zamknięty Juz kilka razy odwiedzałem Trafik i musze powiedziec,ze coraz bardziej mi sie...
~Paweł Kamiński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

smakosz - opinia wątek zamknięty bardzo przyjemne miejsce, ciekawe menu, przesympatyczna obsługa. zawsze...
~smakosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

dramat wątek zamknięty Do restauracji weszliśmy kilka minut po 20.00 Po podaniu kart menu przyszedł...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Roberto - opinia wątek zamknięty Ja jem w tej restauracji od 2 lat i nigdy nie narzekałem, wręcz przeciwnie....
~Roberto
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

JK - opinia wątek zamknięty Po dobrym filmie, poszliśmy na drinka. Wybór padł na Trafik, przy wejściu...
~JK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

porażka wątek zamknięty z tatą chcieliśmy wpaść tam na obiad - w środku pusto, dwa stoliki zajęte....
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Porażka wątek zamknięty Mając świetne wspomnienia z kilku poprzednich wizyt postanowiliśmy udać się...
~Ka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

wspaniałe tarty, miła obsługa wątek zamknięty Pozdrawiam przemiłą obsługę i kucharzy, którzy przygotowują takie wspaniałe...
~madziaaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

113

wątków

do góry