Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Odwiedziliśmy Trafik kolejny raz i jak zawsze nie żałuje zostawionych tam...
~p.w.budda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

bardzo mile zaskoczeni wątek zamknięty wystrój zawsze nam się podobał ale okazje skorzystać mieliśmy pierwszy raz....
~max
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Trochę marudzicie:) wątek zamknięty było oko:) jedzenie pyszne,łosoś w cieście francuskim z warzywami.obsługa...
~meg
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 maja 2009

bardzo dobrze wątek zamknięty chodze czesto do trafika. Fajnie, ze zmieniaja menu. Polecam bliny i sernik...
~mk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

Moja ulubiona restauracja w Gdyni wątek zamknięty Byłam tam wielokrotnie, z przyjaciółmi, z chłopakiem i wiele razy z siostrą....
~booleanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2011

Super!!!! wątek zamknięty Polecam ta knajpe z calego serca! Jedzenie przepyszne, wystoj i klimat taki...
~gugu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Wiosenna zmiana :) wątek zamknięty Wreszcie znowu w Trójmieście i ukochanej Gdyni...a jak jestem tu to wizyta w...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Świetne miejsce, bardzo dobry wystrój, pyszne winko i pizza wątek zamknięty Korzystając z kuponu Groupona wybrałem się z narzeczoną. Bardzo nam się...
~Elemrdrago
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

super .. wątek zamknięty czytajac opinie ktore juz istnieja na tym portalu zastanawiam sie czy napewno...
~dk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Problem tkwi w obsłudze wątek zamknięty Szanowni właściciele! Jeśli chcecie robić restaurację/bistro z prawdziwego...
~Lubiąca dobrze zjeść
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

za malo kelnerek? wątek zamknięty Kilka razy jedlismy w trafiku...piekne, pyszne jedzonko...zaprosilismy...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

KUPON GRUPON PORAŻKA wątek zamknięty Jestem zniasmaczony sytuacją która spotkała mnie przy wykorzystaniu kuponu...
~adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

przepyszna pizza! wątek zamknięty Tak dobrej pizzy dawno nie jadłam. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany...
~KJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

pyszne desery wątek zamknięty bylam dzisiaj z kolezankami. pyszne ciacho z bananami, fajny wystroj i pani...
~madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Paweł - opinia wątek zamknięty Jestem jak najbardziej na Tak!! Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług tej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty Przepyszne sniadanie,ciekawy wystrój wnętrz,miła atmosfera.Polecam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

UWIEEEEEELBIAM! wątek zamknięty Rany, bardzo lubię to miejsce! Te niepochlebne komentarze, to mam nadzieje,...
~Maga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

warto z tym,ze.... wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre jak rowniez klimat.Tylko.... poz mianie karty
~Kinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

no nowo polecam wątek zamknięty po długiej nieobecności, postanowiłam odwiedzić Trafik. Muszę przyznać że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Obsługa,...pozostawiaja wiele do zyczenia...jedzenie zrobione delikatnie...
~gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

113

wątków

do góry