Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia... wątek zamknięty z zewnatrz wyglada na prawde zachecajaco wiec udalismy sie tam we dwoje....
~mila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

mie polecam i odradzam wątek zamknięty Wczoraj byłem wraz z małzonka i znajomimi ( łącznie było nas 8 osób) w tej...
~niezadowolonyklijent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Co się stało z kuchnią ? wątek zamknięty Już po raz drugi wypowiadam się o tej restauracji. Moja poprzednia wypowiedź...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

ZACIEKAWILI MNIE wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona wystrojem jak i różnorodnością dań. Kuchnia całego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Jestem Calkowicie przekonany ze to swietne miejsce. wątek zamknięty Lokal bardzo czysty i mile zaaranzowany.Obsluga przyjemna i nie mam zadnego...
~AtNight
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Pyszna kuchnia wątek zamknięty Polecam głównie dlatego, że jedzenie tam jest pyszne !!! Miła odmiana.
~Agnieszka z Gdyni (uwielbiam jeś
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

Niedoczekanie wątek zamknięty Niestety nie mogę opowiedzieć za dużo o jedzeniu, bo nie dane nam było się go...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

bardzo średnio.... wątek zamknięty Pomimo wielu nieprzychylnych opinii, postanowiłem przekonać się na własnej...
~Janusz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Jedyna godna polecenia restauracja w Gdyni wątek zamknięty Krem z pomidorów, kurczak w panierce z pieczonymi ziemniakami...MNIAM MNIAM
~maciek wawa/gdynia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 grudnia 2009

Kolejne Trójmiejskie rozczarowanie.... wątek zamknięty Miałem okazję odwiedzić nie po raz pierwszy przybytek Trafik. Czy to bistro...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2008

Traffik wątek zamknięty Polecam restauracje traffik jedzenie jest rewelacyjne, obsługa super a...
~maka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

obsługa popsuła cały klimat... wątek zamknięty Kolacja we dwoje... Zarezerwowany przez nas stolik czekał z zapaloną...
~Casiopeia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

jedzenie i przyjaciele wątek zamknięty Super miejsce! w zasadzie nie mam do czego sie przyczepić, obsługa ok, dania...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

*** wątek zamknięty Fantastyczne śniadania, cudowny klimat, dzisiaj odkryliśmy to miejsce, z...
~mariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

BRAWO!!! wątek zamknięty Wystruj restauracji jest po prostu fantastyczny. Ciekawym rozwiązaniem jest...
~anja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

REWELACJA!!! wątek zamknięty Fantastyczne BISTRO Gorąco polecam jedyne takie miejsce na mapie trójmiasta...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 września 2008

Burgier!!! wątek zamknięty Burgier! W tym ładnym \'bistro\' jak to określacie, rządzi burgier i tylko...
~Maniak burgieruf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2008

Różnorodność i klimat wątek zamknięty Zaglądamy tam zawsze, gdy jesteśmy w Gdyni. Bistro z pysznym i świeżym...
~berbelek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2008

Polecam!!!! wątek zamknięty Super nowoczesne bistro,pyszne jedzonko,fajny klimat warto wejść i sprawdzić.
~kasiayes
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

MM - opinia wątek zamknięty Restauracja polecona przez znajomych - rozczarowała, niestety. Zamówiliśmy z...
~MM
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

113

wątków

do góry