Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa dramat wątek zamknięty Na złożenie zamówienia czekaliśmy prawie pół godziny, na zupę kolejne 20...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Polecam - symfonia smaku wątek zamknięty Serdecznie polecam :) Fantastyczna kuchnia - przystępne ceny .
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Noc Restauracji Gdańsk wątek zamknięty LATO, 6 lipca 2017r Noc Restauracji Gdańsk, Restauracja ŻABUSIA, poczęstunek...
~Hand-made&design "Wasiewicz-Art"
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Niejednokrotnie miałem okazję wraz ze znajomymi raczyć się menu w Żabusi i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Magda Gessler nie musi tu przyjeżdżać. wątek zamknięty Braliśmy udział już trzeci raz w uroczystości zorganizowanej w Żabusi. Za...
~Basia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Kuchasz Artysta wątek zamknięty Jakiś czas temu gościliśmy w Żabusi świętując naszą rocznicę ślubu. Pan...
~Ewa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Wiosna na talerzu w restauracji Żabusia. wątek zamknięty Wiosna tuż, tuż. Postanowiliśmy wspólnie z mężem uczcić rychłe jej nadejście...
~Hand-made&design "Wasiewicz-Art"
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Serdecznie polecam na rodzinne uroczystości wątek zamknięty Wszystko super ! Jedzenie pyszne ! Po remoncie bardzo ładnie, schludnie !
~ŁK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Wyśmienite smaki w restauracji żabusia wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać o tym co zjedlismy , rewelacja , cudo !! Po prostu...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Najlepsza ryba jaką jadłam jest w ŻABUSI ! wątek zamknięty Dziś miałam przyjemność jeść najświeższą, najsmaczniejszą i najzdrowiej...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Po remoncie.... postęp wątek zamknięty Widoczna zmiana. Menu ładnie ułożone. Obsługa okej. Golonka świetna. Flądra...
~MA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Rezerwacja stolika na obiad okolkicznościowy wątek zamknięty Około 12 sierpnia dokonaliśmy rezerwacj miejsca w salce na poziomnie patio...
~wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie restaurację Żabusia dla tych co marzą o skromnym weselu...
~M&A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Impreza okolicznościowa wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Przepyszne I pięknie podane dania. Przemiła obsługa....
~I.M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Fantastico!!!!:) wątek zamknięty What a wonderful experience! Enjoying a wonderful meal, listening to a...
~Ana Nova
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Uczta smakowa wątek zamknięty Nie jedno restauracje w Trójmieście odwiedziłam, ale przyznam, że dawno nie...
~DG
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Cóż.... wątek zamknięty Dla kuchni 6,desery pyszne, podanie pięknie :) ale obsługa.... Dramat....
~EM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Jedzie nie pasujące do całej reszty wątek zamknięty Witam. Dziś udaliśmy się do "nowej" Żabusi. Rzeczywiście wystrój jaśniejszy...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Obsługa poziom PRL wątek zamknięty W całej swojej karierze degustatora restauracyjnego nie spotkałem się z tak...
~Adrian Marczak (Szczuru)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

udany jubileusz wątek zamknięty Organizowałam w Żabusi imprezę jubileuszową i jestem bardzo zadowolona -...
~Magdalena R.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

101

wątków

do góry