Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzinna uroczystość 50-cia lecia Ślubu wątek zamknięty 03.07.2015 zorganizowaliśmy w restauracji Żabusia uroczystość 50-tej rocznicy...
~Basia i Jacek z rodzicami
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Rodzinna uroczystość 50-cia lecia Ślubu wątek zamknięty 03.07.2015 zorganizowaliśmy w restauracji Żabusia uroczystość 50-tej rocznicy...
~Basia i Jacek z rodzicami
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

udana impreza wątek zamknięty W dn. 20.03.2015 r. w Restauracji Żabusia zorganizowałem imprezę pożegnalna...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Uroczystość weselna wątek zamknięty Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie szefowej Żabusi, DJ -owi, jak i...
~Małgorzata i Alfred
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Nasza 40 ta rocznica ślubu wątek zamknięty Kolejny raz jesteśmy w tej miłej naszemu sercu restauracji .i Jak do tej pory...
~Ligier Andrzej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Janusz Palczewski - opinia wątek zamknięty Już dłużej nie wypada nie wyrazić mojej opinii o lokalu z którego usług...
~Janusz Palczewski
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Jubileusz 50-lecia ślubu wątek zamknięty 26 kwietnia 2014r. korzystaliśmy z usług restauracji "Żabusia", a zachwyty do...
~Hanna Pełczyńska
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

imprezy okolicznościowe wątek zamknięty wygodna lokalizacja dla mieszkańców Żabianki. Chrzciny, stypy, komunie......
~fury
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

byliśmy jedliśmy wątek zamknięty Byliśmy jedliśmy pizze choć to restauracja a nie pizzeria ale pizza bardzo...
~para
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

goraco POLECAM wątek zamknięty wyprawialam tam przyjecie niespodzianke dla rodziców, obsluga cudowna, panie...
~ewa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Do Żabusi trafiliśmy przypadkiem przed koncertem, który miał się odbyć w...
~faribela
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2013

pozytywnie zaskoczeni wątek zamknięty Trafiliśmy tam przypadkiem, podobnie jak inni tu piszący, czyli wracając z...
~K.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2013

urodziny wątek zamknięty Urodziny połączyły trzy pokolenia,jedzenie-PYCHA!trudno było oderwać gości od...
~jubilatka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Rocznica ślubu wątek zamknięty Zamówiliśmy w Żabusi imprezę okolicznościową z okazji rocznicy ślubu....
~Krystyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

nowy kucharz? wątek zamknięty Dziś jadłam wspaniałe pierogi z mięsem, wspanialszego ciasta nie jadłam chyba...
~Zosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Pierwsza wizyta w tej resturacji,. Pozytywne zaskoczenie. Wszystko odbylo sie...
~XXX
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

50 urodziny wątek zamknięty Moje urodziny były przygotowane i obsłużone na wysokim poziomie, począwszy...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

Wesele- rewelacyjnie! wątek zamknięty same superlatywy! począwszy od kontaktu z kierowniczką, poprzez tworzenie...
~Daga & Tomasz M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Żabusia na Żabiance wątek zamknięty Fajne miejsce , dobre jedzenie i do tego w kazdy czwartek dyskoteka dorosłego...
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Fantastyczne wesele wątek zamknięty W Zabusi odbyło się nasze wesele wraz z poprawinami i my nasi liczni goście...
~Damian Nawarecki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

101

wątków

do góry