Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wszystko na medal :) wątek zamknięty Polecam lokal, czysto, pachnąco, ładny wystrój, włascicielka z elastycznym...
~Anna lat 40 :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

tragedia pogrzeb smutny ale stypa to porażka wątek zamknięty nie polecam obsługa tragedia rosół po półgodziny podany potem ziemniaki ze...
~ja
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

SERDECZNE PODZIEKOWANIA wątek zamknięty PANI SŁAWO , PRAGNE BARDZO SERDECZNIE PODZIEKOWAC PANI ZA FANTASTYCZNE...
~ANNA śMIESZNIAK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Cudowne miejsce na każdą imprezę okolicznościową wątek zamknięty Organizowałam 50 męża.Bardzo dobrze przygotowana impreza przez całą obsługę...
~Gertruda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Serdecznie polecam! wątek zamknięty W lipcu urządzaliśmy chrzciny w Żabusi. Jesteśmy zachwyceni pysznym jedzeniem...
~Marciocha
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Cudowne miejsce na każdą imprezę okolicznościową wątek zamknięty Pragnę podziękować za REWELACYJNIE zorganizowaną podwójną imprezę ślub wraz z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

18-ste Urodziny syna oraz 39-te moje Urodziny :) wątek zamknięty W imieniu swoim, mojej Rodziny i wszystkich naszych gości, pragnę podziękować...
~Magda, Marek i Sebastian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

'' Okragle urodziny '' wątek zamknięty W lokalu Zabusia juz organizowalismy uroczystoci a teraz z okazji ''...
~Jubilat z Malzonka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Podziękowanie za zorganizowanie wspaniałej imprezy jubileuszowej. wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Jubilatowi Stasiowi Czerwińskiemu i jego Małżonce...
~Józef Tomf
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Wspaniały lokal wątek zamknięty w lutym mieliśmy jubileusz 50- lecia rodziców. Wszystko było super i na...
~ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

wszystko na medal wątek zamknięty pierwszy raz skorzystaliśmy z usług tej restauracji,i byliśmy miło...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

super żabawa:) wątek zamknięty Po raz pierwszy mieliśmy okazje być w Żabusi i jesteśmy OCZAROWANI! Zabawa...
~Ania i Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękuję za miłą obsługę i pyszny obiad dla rodziny z okazji 50-tej rocznicy...
~Anna Jelnicka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

40-stka wątek zamknięty Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować za bardzo miłą organizację moich...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Moje Urodziny wątek zamknięty Od wielu osób słyszałam , że jest fajnie no i ja skorzystałam z usług tej...
~Aleksandra Sikorska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Złote Gody wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy, zorganizowanej w lokalu Żabusia z...
~Jubilaci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

Złote Gody wątek zamknięty REWELACJA!!!!! Byliśmy z mężem po raz drugi w Żabusi.W dniu wczorajszym...
~Grażyna i Staszek Starczewscy.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

jednym słowem - rewelacja!!! wątek zamknięty Polecam każdemu z wielu względów: 1. Na co zwracam szczególną uwagę-jedzonko...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

dziesiatka z plusem wątek zamknięty wyprawialam imieniny.Gustownie podane dania przy tym smaczne(DUZE brawa dla...
~Eulalia-Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2010

zatanczyć i pojeść:) wątek zamknięty w czwartki są imprezy dla nieco starszych niż nastolatki:) muzyczka fajna,...
~Ewa Topor
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

101

wątków

do góry