Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super lokal wątek zamknięty W tym lokalu byliśmy już na innych imprezach, ale nasza rocznica ślubu była...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Bardzo miła impreza wątek zamknięty Wczoraj imprezowaliśmy tu niemalże do rana (ponad 60 osób). Impreza b. udana,...
~Olgierd Dzięcielski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

miejsce godne polecenia wątek zamknięty mieliśmy okazje organizować przyjęcie ślubne na ok 40 osób.Jesteśmy bardzo...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

wesele 3 pażdziernik iwona i bartek wątek zamknięty bardzo miła obsługa,przepyszne jedzenie,profesjonalne doradztwo i organizacja...
~iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Marek Abrahamski - opinia wątek zamknięty Zabusia znana z dobrej kuchni udowadnia ze mozna jeszcze lepiej.Pieknie...
~Marek Abrahamski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

Odpowiedz dla Pani Krystyny Ziemby wątek zamknięty Szanowna Pani Krystyno. Dziekuję uprzejmie za wyrazenie na forum swojej...
~slawa rafalak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 lutego 2009

Dla miłośników PRL-u wątek zamknięty Wszystkie zachwyty byłyby zrozumiałe gdybyśmy dziś mieli lata 80-te ubiegłego...
~Krystyna Ziemba z rodziną.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

fajna knajpka wątek zamknięty wyprawiałam w Żabusi chrzciny, jestem bardzo zadowolona z obsługi, wszyscy...
~Iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Dorota i Mirek - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie,bardzo smaczne,a przy tym duzy wybor,duze porcje i...
~Dorota i Mirek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

Serdecznie polecam wątek zamknięty wyśmienite menu, brawa dla kucharza, byliśmy mile zaskoczeni, profesjonalne i...
~Elżbieta i Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

ewa wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczona. Obsługa. menu i wystrój na wysokim poziomie....
~ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Kasia - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie,bardzo smaczne,a przy tym duzy wybor,duze porcje i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2008

komunia wątek zamknięty Organizowałem tam komunię.Jestem zadowolony.dobre jedzenie, Miła obsługa,...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

NASZE WESELE wątek zamknięty Chcielibyśmy raz jeszcze gorąco podziękować właścicielce oraz personelowi...
~Basia i Marcin Słotwińscy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

SMACZNIE I TANIO! wątek zamknięty Ostatnio miałam przyjemność jeść w restauracji Zabusia i muszę przyznać, że...
~Agata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Świetne miejsce na imprezy wątek zamknięty Organizowałem tam swoją "osiemnastkę". Jedzenie było pyszne, obsługa...
~Maciek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lutego 2008

nic rewelacyjnego wątek zamknięty przychylam się do opinii pana LISKA, rzeczywiście obsługa ze starymi...
~filipina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

Po prostu rewelacja wątek zamknięty Po zmianie menu jedzenie to po prostu rewelacja i to za bardzo przystępna...
~Piter
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

Bardzo polecam wątek zamknięty Jeśli chcesz zjeść bardzo smacznie, w spokojnej, miłej atmosferze to nie ma...
~JF
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

Polecam wątek zamknięty Mila sympatyczna obsługa bardzo dobre jedzenie profesjonalna organizacja...
~jay-z
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

101

wątków

do góry