Widok

Restauracja zukowianka

Mielismy tam wesele i szczerze goraco odradzam z calego serca!! Zaplacilismy duzzzo od osoby a to co ujrzelismy na stolach nas przerazilo. Kilka plasterkow miesa na stole weselnym (dokladnie 4 szt.) siedzialo nas tam 6 osob - czyli kto zlapal pierwszy ten zjadl... Kocsmar na stolach gosci bylo to samo, nie chce mi sie nawet opisywac tego co przeszlismy bo zamiast najpiekniejszego dnia w zyciu wesele bedzie kojarzylo mi sie z koszmarem!! A kucharz... nikt go nawet nie widzial, niby taki zachwalany, a wszystko bylo odgrzewane !! Takie jedzenie to zrobilo by kazde dziecko a nie tak zachwalany kucharz. Odradzam bo to wielka mina !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
:((( to smutne... zamiast cieszyć się tym wyjątkowym dniem, takie rozczarowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

Ania - ocena (3 odpowiedzi)

Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i poczuciem humoru. U niej...

do góry