Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super :))) wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta, mila obsługa na recepcji i na zabiegach....
~Antoni
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

PACJENTKA - opinia wątek zamknięty Jestem trochę zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat pań z rejestracji.Ja...
~PACJENTKA
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2011

Rehabilitacja - 1. klasa wątek zamknięty Muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie wyposażona placówka ze świetnymi...
~Zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Nierówność usług wątek zamknięty Zlecenie od neurologa otrzymałem na serię zabiegów. Średnio całość pomogła....
~Robert M
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Polecamy wątek zamknięty Pierwszy raz trafiliśmy do Revimedu kilka dni temu. Wcześniej leczyliśmy się...
~Wojciechowscy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, atmosfera podczas zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

dziękuję wątek zamknięty wspaniali fachowcy, podchodzący indywidualnie do pacjenta. Uśmiechnięci,...
~madzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

podziękowania wątek zamknięty Od kilku tygodni korzystam z pomocy przychodni i nigdy nie zawiodłam się na...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Aż sie nie chce wierzyć wątek zamknięty Miło,sympatycznie,uśmiechnięte Panie na rejestracji , a przede wszystkim...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Polecam i proszę o jedną zmianę wątek zamknięty Od blisko 6 lat korzystam z usług Revimedu i polecam każdemu tę placówkę....
~Pacjent
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Zadowolony pacjent wątek zamknięty Pierwszy front to, rejestracja. Mimo kolejki oczekujących i czasem...
~pacjent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

polecam wątek zamknięty trafilam do tej placówki przez przypadek, znałam opinie tylko że p. Rafalo...
~Bibi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Super wątek zamknięty Leczę się w poradni schorzeń kręgosłupa od prawie 5ciu lat i jestem bardzo...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

Super! wątek zamknięty Przychodnia w nowej lokalizacji śliczna, fachowość jak zawsze - w moim...
~E.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Wlasciwe miejsce dla naglych urazow kregoslupa. wątek zamknięty Mojej Zonie o maly wlos nie "wyskoczyl" dysk z gornego odcinka kregoslupa....
~Krzysztof Pytner
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

jestem zadowolony,jednak leczenie mi nie pomoglo wątek zamknięty Jestem wegrem obecnie zyje w Anglii a w porownaniu opieki medycznej z innymi...
~Henrich Beke Anglia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 grudnia 2007

Niesamowity Doktor i jego kadra wątek zamknięty Polecam Doktora Rafało.Wspaniały człowiek o wielkim sercu.Takich lekarzy jak...
~Daga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

O niebo lepiej wątek zamknięty Do tej pory byłem w poprzedniej placówce.Nowa bardzo mile mnie...
~Morsianin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Wspaniały specjalista dr Rafało, rehabilitanci i obsługa wątek zamknięty Od wielu lat walczyłam z bólami kręgosłupa, potem pojawiły siędrętwienia, z...
~Agnies
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

doskonali fachowcy wątek zamknięty Bardzo wysoko oceniam jakość usług świadczonych przez Revimed, w...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
128

postów

72

wątków

do góry