Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
FACHOWA OBSŁUGA I LECZENIE wątek zamknięty Rzetelna pomoc telefoniczna. Panie w rejestracji miłe i "nie każą na siebie...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2009

fachowo i z uśmiechem wątek zamknięty Wielokrotnie stanęłam na nogi i pozbyłam się bólu , dzięki dr Rafało . Żadne...
~Sasza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Świetnie wątek zamknięty Uczęszczam na leczenie do dr. Rafało od kilku dobrych lat i jestem bardzo...
~Dext3r
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Dzięki Revimedowvi jestem zdrowy! wątek zamknięty Strasznie dziękuję za fachową rehabilitację.Od lat cierpiałem na bóle...
~Michał R.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 października 2008

dr Rafało wątek zamknięty polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. przez własną głupotę...
~pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Super przychodnia wątek zamknięty Pozdrawiam gorąco cały personel fizykoterapeutów i Panie z...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lutego 2008

Medycyna pracy godna polecenia wątek zamknięty Korzystamy z usług Revimedu niedawno, jednakże już po pierwszym...
~zadowolona firma
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 listopada 2007

Potwierdzam wcześniejszą opinię. wątek zamknięty Medycyna pracy bardzo dobrze obsługiwana przez lekarzy i personel.Lekarze...
~zadowolona firma
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 listopada 2007

Medycyna pracy na wysokim poziomie. wątek zamknięty Podpisaliśmy niedawno z Revimedem umowę na opiekę medyczną dla naszych...
~Kadrowa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

Dr Rafało - Super Fachowiec!!!!!!!!!! wątek zamknięty Terapia Dr Rafało jest rewelacyjna!!! Byłem już u neurologow, terapeutow i...
~Wdzięczny pacjent.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

jest bardzo dobrze wątek zamknięty od 5 lat cierpiałem na bóle kręgosłupa,odwiedziłem paru lekarzy ,każdy...
~robocop
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

obsługa-rejestracja wątek zamknięty Potwierdzam brak profesjonalizmu ze strony pań z rejestracji. Przepływ...
~kama
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
128

postów

72

wątków

do góry