Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy! wątek zamknięty Ode mnie maksymalna ocena. Najbardziej nowoczesny, rzetelny i solidny serwis....
~Filipek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Ring najlepszy w Gdańsku wątek zamknięty Tak jak w tytule. Nie widzę obecnie lepszego serwisu samochodowego na terenie...
~blaszak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Szybko, sprawnie, tanio wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczony. Po przyjeździe od razu się mną zajęto....
~kopalek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Z polecenia wątek zamknięty Wybrałem ich z polecenia znajomego bo miałem bardzo poważny problem z...
~ptasznik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Nic dodać nic ujać wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce mieć dobrze naprawioną usterkę i nie chce...
~prokoncik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Średnia cena, super jakość serwisu wątek zamknięty Niektórzy narzekają na cenę ale jest ona jak najbardziej adekwatna do jakości...
~kikutek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Szybko,profesjonalnie i za dobre pieniądze! wątek zamknięty Byłem ostatnio wymienić tylne amortyzatory. Wcześniej umawiałem się na wizytę...
~kliczko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Opony- rewelacja wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z z opon, które tam kupiłam. W ogóle piszę o tym...
~hanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Znają się na rzeczy wątek zamknięty Dopiero tutaj panowie mechanicy poradzili sobie z usterką w moim aucie....
~gucio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do klienta. Nie mamowy żeby powiedzieli, że czegoś się...
~hakuma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty Szkoda słów - omijajcie tych pseudo-mechaników! Po naprawie alternatora...
~Kaii
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Profesjonalizm - to co wyroźnia Ring na tle innych wulkanizatorów wątek zamknięty zmieniam tam opony co sezon w trzech samochodach, korzystałem z geometrii,...
~k
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2009

SERWIS godny polecenia! wątek zamknięty Za każdym razem, kiedy oczywiście zachodzi taka konieczność, opony kupuje u...
~TomekCars
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Wymiana i zakup opn wątek zamknięty Profesjonalnie miło oraz w bardzo przystępnej cenie. Widać, że Właściciel zna...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Wymiana opon wątek zamknięty Byłem na wymianie opon w tym warsztacie i jestem pod wielkim wrażeniem...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Zakup opon wątek zamknięty Zakupiłem opony do samochodu, duży wybór i można się dużo dowiedzieć jakie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Wymiana płynu hamulcowego wątek zamknięty w dniu dzisiejszym wybrałem się na wymianę płynu hamulcowego koszty w...
~BMW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Takie małe gburki wątek zamknięty Zakupiłem olej do automatycznej skrzyni biegów, niewłaściwy, chciałem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

77

wątków

do góry