Ristorante Numero Uno

Restauracje Jedzenie na telefon

Gdańsk, Bohaterów Getta Warszawskiego 1/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia Wczoraj z rodziną byłam w restauracji, zajęte było tylko kilka stolików, bo...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 października 2020

TomStar - opinia Wszystko bardzo smakowało, zarówno krem z pomidorów jak i każdy z trzech...
~TomStar
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 września 2020

Barbara - opinia Smaczne jedzenie, ceny przystępne. Polecam z całego serca,
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2020

Okropna pizza bez smaku, koszmarna obsluga Zamówiłam z mężem dwie różne pizze. Jednak miała tylko wyłącznie położone...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2019

wielkie odkrycie wątek zamknięty po latach odwiedziłam swoją dzielnicę i przez przypadek trafiłyśmy z...
~Aska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Wybralismy sie ze znajomymi do restauracji Numero Uno- bylismy mega...
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2018

wysokie ceny, marna jakość wątek zamknięty Klient czuje się jak niechciany gość, od progu zamiast dzień dobry słyszy się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2017

Pysznie! wątek zamknięty Trafiłam dwa razy z przyjaciółmi. Bardzo miłe, bezpretensjonalne miejsce z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2016

Pyszna pizza wątek zamknięty Mieszkam niedaleko i często bywam, bo każda pizza jest genialna. Polecam! (a...
~Krzysztof
-

dodano: 29 sierpnia 2016

Już nie to co Da Mario wątek zamknięty Niestety byliśmy tam drugi raz po zmianie nazwy. Chcieliśmy dać szansę ale...
~michał
2

dodano: 16 czerwca 2016

Było fajnie, ale się skończyło. Szkoda. wątek zamknięty To już nie to samo miejsce. Jedzenie zimne, bez wyrazu. Ceny w odniesieniu do...
~Joanna
1

dodano: 18 lipca 2016

od dłuższego czasu nic się nie zmienia... wątek zamknięty cały czas tak samo słabo. po obniżeniu lotów, które miało miejsce dawno temu...
~ZAWIEDZIONY
-

dodano: 18 lipca 2016

Kolejny raz zawiedzeni wątek zamknięty Mieliśmy rok przerwy od DaMario, a teraz Numero Uno. Ostatnim razem jak...
~Justyna
-

dodano: 6 maja 2016

Jedzenie ok, ale obsługa i czas oczekiwania - DRAMAT wątek zamknięty Wybraliśmy się do restauracji w dwie rodziny - 4 dorosłych i 3 dzieci. Dość...
~Marta
-

dodano: 14 marca 2016

Miło, pyysznie wątek zamknięty Zarezerwowaliśmy stolik na Walentynkowy obiad. Od rana w miłosnych nastrojach...
~Natalia
-

dodano: 20 lutego 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Zupa rybna - porazka, proponuje wrocic na kurs gotowania, 4 mule i zimna...
~Ania
-

dodano: 12 lutego 2016

Wyjątkowe miejsce z wyjątkowym jedzeniem wątek zamknięty Jako osoba pracująca w trybie "niebiurowym", wiele miesięcy szukałem...
~Alan
-

dodano: 11 lutego 2016

Pozytywna zmiana wątek zamknięty Poprzednia restauracja przyzwyczaiła mnie do jakości. Jednak dawno nic się...
~Ola
-

dodano: 22 stycznia 2016

Fatalne jedzenie wątek zamknięty Jeżeli jesteście zainteresowani konsumpcją zimnych ziemniaków za 40zł to...
~Kasia
-

dodano: 19 stycznia 2016

Warte polecenia wątek zamknięty Kolejny raz bylem dzis z rodzina na niedzielnym obiedzie w Numero 1 i jestem...
~Alex
-

dodano: 17 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
176

137

wątków

do góry