Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabo. wątek zamknięty Żałuję, że przed pójściem nie przeczytałam opinii.. Niestety potwierdzam...
~Jak.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2018

Masakra wątek zamknięty Porcje mikroskopijne za kosmiczną cenę! Smak potraw i jakość podrzędna.
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Beznadzieja wątek zamknięty Nie ma nic wspólnego z włoska kuchnia. Mimo, że Pani z obsługi bardzo miła......
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2018

Wizyta wątek zamknięty 2 days ago Odwiedziłam 'restaurację' 12.01.2019 z przyjaciółmi. Zamówilismy...
~Elka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2019

PORAŻKA wątek zamknięty Niestety obsługa to porażka . Mimo wielu gości i oczywiście wydłużonego czasu...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

pazerność wątek zamknięty Niestety z wizyty na wizytę coraz gorzej, po dzisiejszej wizycie stwierdziłam...
~już były klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Beznadziejna obsługa, kiepskie jedzenie wątek zamknięty Po wejściu do restauracji i zapytaniu o wolny stolik usłyszeliśmy, żeby...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

szkoda ze zniechęcają wątek zamknięty Korzystam z restauracji od samego początku.Jedzenie pyszne,pizzy lepszej nie...
~pizzeromaniak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Beznadziejna obsługa. wątek zamknięty Panie nie wiedzą, co się dzieje, powolne, napoje podają po jedzeniu. Co raz...
~Pi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Z wizyty na wizytę coraz gorzej wątek zamknięty W Sempre bywam od początku działalności i niestety poziom obsługi na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Właśnie kończymy wizytę w tej włoskiej knajpce. Przyszlismy glodni,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Kolejny raz strzał w dziesiątkę wątek zamknięty Po raz trzeci urządzałam w Sempre imprezę dla znajomych i nie zawaham się...
~Bjetris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

pierwszy i chyba ostatni raz wątek zamknięty Wybrałam się z koleżanką i jej 6 letnim synem na sobotni lunch. W ogródku...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Byłoby super gdyby nie naburmuszona Pani Menadżer wątek zamknięty Dotyczy restauracji przy grunwaldzkiej w Sopocie, byłej "Papryce" Jak w...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, za te ceny bardzo duze porcje, szczegolnie dania typu...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

fajnie miejsce, choć nie dla nas. wątek zamknięty Dobre jedzenie i fajne miejsce ale nie dla nas. Przy stolikach jest ogrodzony...
~balas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

polecam! wątek zamknięty Bywaliśmy w sezonie i bywało różnie, głownie ze względu na czas oczekiwania...
~Karolina Lipka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Super! wątek zamknięty Mimo bardzo długiego czasu oczekiwania, który jest oczywiście uzasadniony,...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

to jakaś pomyłka wątek zamknięty Po rocznej przerwie zawitaliśmy ponownie z żoną na wakacje w Sopocie....
~Jan Gryczyński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Pyszna pizza wątek zamknięty W zapełnionej po brzegi restauracji SEMPRE w Sopocie zjadłam przepyszne pizze...
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry