Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ostatni raz wątek zamknięty Wystroj fajny i na tym koniec. Na zamowienie czekalem prawie godzine, mimo...
~Dizasterrrr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Kpina wątek zamknięty Mieszkam w Sopocie i zawsze staram się odwiedzić nowe restauracje. Wybrałem...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Wraz z kilkorgiem znajomych w sobotni wieczór postanowiliśmy odwiedzić...
~Adam P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Mało i drogo... wątek zamknięty Wraz ze znajomymi odwiedziliśmy restaurację 03.07.2013. Obsługa była bardzo...
~Prf
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Niby Ta sama Sempre a jednak..... wątek zamknięty W ostatnim czasie odwiedziliśmy pizzerie Sempre w dwóch lokalizacjach w...
~Malgo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

OBSŁUGA DO WYMIANY!!!!! wątek zamknięty W dniu wczorajszym byłam w restauracji i na początku muszę zaznaczyć, że...
~b.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

nie polecamy wątek zamknięty Bylem z żoną i jakos nie zauważylismy włoskiego klimatu, obsługa fatalna 15...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Z rodziną postanowiliśmy wybrać się na niedzielny obiad do Sempre, ponieważ...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

nie polecam wątek zamknięty byłam pierwszy raz i bardzo się zawiodłam, lokal co prawda bardzo ładny i...
~n.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Polecam szczerze wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, zarówno pizza, jak i makarony. Bez zbytecznego...
~XY
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Bardzo pozytywnie : ) wątek zamknięty Razem z Żoną przyjechaliśmy na weekend do Trójmiasta. Bez spaceru po Monte...
~Stefan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

nowa klientka - opinia wątek zamknięty Jestem z mężem stałymi klientami Tesoro, z ciekawości wybraliśmy się do...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Słabo wątek zamknięty Zachwalana przez znajomych knajpa okazała się bardzo przyjemnym miejscem z...
~Nikita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Praktycznie idealnie wątek zamknięty Kuchnia i klimat w ristorante Sempre zaskoczyły nas z mężem ! Nie pamiętamy...
~Makrela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Totalne rozczarowanie wątek zamknięty Weekendowo wybralismy sie rodzinnie do restauracji Sempre.Piekna pogoda,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

COS NIE GRA - ludzie jak zazwyczaj wątek zamknięty Menedzer (?) blond z niedopuszczalnym w restauracji dekoltem w koszuli do...
~iwa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Warto spróbować wątek zamknięty Wchodzisz, jasne , prawie sterylne wnętrze , włoskie akcenty,kącik zabaw dla...
~Architekt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Niestety .... wątek zamknięty Niestety powiem - nie polecam, byliśmy kilkukrotnie i jest coraz gorzej......
~LISA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Porażka wątek zamknięty Byłem wczoraj ze znajomymi. Obsługa niekompetentna, jakość potraw do cenny to...
~Tom
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

I tak, i nie... wątek zamknięty Poszliśmy zachęceni reklamą w Internecie z okazji otwarcia lokalu. Jak dla...
~lj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry