Widok

Riwiera Gdynia - wesele - proszę o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał wesele w Riwierze w Gdyni? A może byliście na jakimś? Czy Banglob zapewnia duże porcje i goście nie będą głodni? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat.... nikt nic nie słyszał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem na tej sali dwa razy rok temu - napisz proszę do mnie na @ opiszę co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wesele w ostatnią sobotę, zaledwie kilka dni temu.
Jednym słowem było REWELACYJNIE. I to pod każdnym względem! Pyszne jedzenie (zwłaszcza polędwiczki i pierogi na ostro), obsługa na poziomie, serdeczna i uśmiechnięta (pozdrawiamy !:), świetny wystrój, miłe nastawienie, dużo miejsca do tańca, wszyscy goście (ok. 90 osób) bardzo zadowoleni.
Nawet powódź sobotnia, która zalała nam salę była tylko dodatkowym urozmaiceniem, a obsługa bardzo szybko sobie z tym fantem poradziła.
Bawiliśmy się do 5.00 rano, a oni sie dalej uśmiechali :).
Serdecznie polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy wesele w Riwierze zaledwie 3 tygodnie temu. Z największym przekonaniem możemy wszystkim polecić.
Kontakt przy ustalaniu menu i wszystkich szczegółów był fantastyczny. Każdy temat został szczegółowo omówiony. Jedzenia było mnóstwo!
Dodatkowo było baaardzo smaczne. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni.
Była możliwość autorskiego menu - sami wymyśliliśmy jedną z głównych potraw - nie było z tym najmniejszego problemu.
Wesele trwało prawie do 4-4:30. W ogóle nie dało się odczuć, żeby obsługa chciała nas przegonić czy coś w tym stylu. Wręcz przeciwnie - do końca była na wysokim poziomie. Wszystkie nakrycia wymieniane natychmiastowo.
Dodatkowo na drugi dzień mieliśmy zorganizowane poprawiny z livecooking - grillem na tarasie. Też wszystko zorganizowane cudownie. Mnóstwo różnego jedzenia - każdy znalazł coś dla siebie. Dodatkowo żurek dla rozbudzenia ;). Poprawiny trwały do 18 i też nie mieliśmy wrażenia, że ktoś z obsługi siedzi tam "za karę". Na koniec rozliczenie naszego alkoholu - wszystko spisane, butelki puste zachowane. Pełen profesjonalizm.
Serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz dzień to był 01.06.2018 i dzięki firmie Banglob wszystko było n a najwyższym poziomie i za rozsądną cenę!
Każdy szczegół dopracowany, podawanie potraw, stylizacja na talerzu, wysoka kultura obsługi i gotowość pomocy w razie kłopotliwej sytuacji ;) Jedzenie przepyszne, wszyscy goście zadowoleni i pod wrażeniem!
Szczerze polecamy opcję Live cooking to taka "wisienka na torcie":) A swoją drogą tort weselny, który dostaliśmy w prezencie był super:) Tak jak Pani wyżej wspomniała kontakt przy ustalaniu menu bez zarzutów, Pani Kasia świetnie doradzi zgodnie z gustem klienta i w taki sposób, żeby wszystko do siebie pasowało. U nas mimo zmian na ostatnią chwilę wszyscy wykazali się dużą wyrozumiałością i cierpliwością:) Gold service na 6+!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku moje wesele odbyło się w tej sali. Gorąco polecam. Duże porcje, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa. Pomoc przy realizacji moich pomysłów. Lepszego miejsca nie mogłam sobie wymarzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy wesele w sali bankietowej Riwiera, realizowane przez firme Banglob.
Wesele było bardzo bardzo udane i lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Jeżeli chodzi o samą salę, jest pięknie położona przy samej plaży w centrum Gdyni. Mieliśmy wynajęty też taras, który bardzo polecamy, goście sobie bardzo chwalili.
Jeżeli chodzi o obsługę wesela przez firmę Banglob - pełna profeska i duże doświadczenie i przemiły kontakt. Doradzą we wszystkim, od wyboru menu, do ustawienia stołów. Łatwy kontakt i bezproblemowi.
W sam dzień wszystko było bez zarzutu, obsługa przemiła i bardzo pomocna.
Jedzenie przepyszne, pięknie i elegancko podane, goście najedzeni i bardzo zadowoleni :) A tort - niebo w gębie!
Polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry