Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szczepienia dla dzieci Jakie macie zdanie na temat tych wszystkich szczepien,ktore robi sie dziecku...
kazimiera
7

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

taniec witam. może kogoś zainteresuje informacje, że w okresie ferii zimowych Klub...
dorota-robert
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

caesariatus
112

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

pmagdalena
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

Paszport dla niemowlaka mam pytanie czy nie wiecie jak to jest z wyrabianiem paszportu dla...
~gagata
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

KRWAWIENIE Z NOSA.... witam was , mam pytanie ostatabio od ilku dni leci mi krew z nosa...:( nie...
~martitka21
11

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Gdzie rodziłyście? (lub zamierzacie rodzić) Gdzie rodziłyście? (lub zamierzacie rodzić). Dziewczyny, które są po porodzie...
~evak
38

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Szkoły rodzenia w szpitalach, czy coś płacicie Mam pytanko do Was. Czy coś płacicie w szkołach rodzenia organizowanych w...
Agata81
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

porod rodzinny (kliniczna) prosze o info dot. sal porodowych ( czy jest mozliwosc skorzystania z...
adri
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Pytanie.... Dziewczyny czy miałyście/macie czasem wrażenie (będąc jeszcze w ciąży), ze...
magda02
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

nnt. pierkanik, mikro - sprzęt do zabudowy dziewczyny właśnie zastanawiamy się z mężem nad sprzętem do nowego mieszkania...
_m_g
10

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Cytomegalia, toksoplazmoza i różyczka Czy przed zajściem w ciąże robiłyście badania na obecność przeciwciał...
AgusiaGda
28

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Krawcowa w Gdyni Witam! Być może pomożecie mi - poszukuję krawcowej, która uszyłaby bluzkę...
~julianka29
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

porod w wojewodzkim II stopień referencyjności. Ordynatorzy: położnictwa – Piotr...
adri
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

jak przygotowac sie do porodu na klinicznej ? Interesuje mnie sprawa golenia , lewatywy.
adri
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

makijaż makijaż okolicznościowy. efekty specjalne, body i facepainting. zapraszam...
makeup-studio*
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

PAZNOKCIE HEJ DZIEWCZYNY, ROBILYSCIE SE PAZURY AKRYLOWE/ZELOWE W CZASIE CIAZY? JA...
~nataszaaaaa
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

W czym się rodzi? Może głupie pytanie ale ostatnio teściowa podpowiedziała mi bym kupiła sobie...
gosma
13

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

macierzyński,becikowe dziewczyny mam pytanie....kiedy dostaje sie becikowe-do kiedy i cotrzeba...
monia.
25

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

nawilżacz do nosa...? czy kupować? wiem, że potrzebuję odsysacz do kataru typu frida, ale co z...
asia1980
13

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (1 zalogowany, 1 gość)

Zalogowani: Lodo33

Regulamin forum | Kontakt:
do góry