Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ból brzucha hej dziewczyny... Jestem na początku 16 tyodnia ciąży i od wczoraj boli mnie...
_kami_
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

a moze tak pokazmy swoje pociechy:) juz dawno nie bylo fotek dzieciaczkow:) mamusie chwalcie sie :)...
mirakula
34

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

badanie beta-hCG dziewczyny czy idąc na to badanie krwii musze byc na czczo???
~zuzka
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2007

logest ulotka pomocy dziewczyny czy ktoras z was stosuje logest?bardzo bym prosila o zeskanowanie...
~krystyna 723737
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

kryzys małżeński:( Planuje rozwód z mężem. Kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzic, skąd...
~safora
9

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Joe Cocker Sprzedam za połowe ceny dwa bilety na dzisiejszy koncert, cena nominalna...
~szelka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

dafnegin czy któras stosowała w trakcie ciąży?przepisała mi moja ginka a wczoraj...
~annabela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Czy kobiecie pracującej na pół etatu przysługuje płatny urlop macierzyński? Czy kobiecie pracującej na pół etatu przysługuje płatny urlop macierzyński?...
ollalaa
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

dobry psycholog w trójmieście? czy znacie kogoś sprawdzonego, godnego polecenia?
marco polo
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

czy ktos znalazl aparat foto.??? Witam, w pociagu SKM ktory odjechal z Gdanska Glownego o 18 w sobote...
Mala Mi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

nnt-mój mąż kończy 30 lat.....jaką niespodziankę mu sprawić?? Dziewczyny, Niejednokrotnie wspieracie dobrą radą....mam nadzieję, że teraz...
~anulkam
17

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lipca 2007

opieka nad osoba starsza poszukuje jakich kolwiek info od osob ktore mialy sytycznosc z domami opieki...
~tybee
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

Krzesełko do karmienia gdzie i za ile kupię ? (chodzi mi o Gdańsk) dzięki :)
Pomarańczka
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

do Aranki podawałaś mi gg do siebie,ale nie mam go już niestety:(może wejdziesz tutaj i...
aleksad
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

suwaczek-nie rozumiem dziewczyny moe wy mi wytłumaczycie,chce zamontowac sobie suwaczek,wpisuje...
dziób
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

krew pępowinowa czy fundujecie taki prezent swojemu dzieciaczkowi?
kaszubkaa
7

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Gdzie kupujecie ciuszki dla dzidzi Niedawno czytałam złote wskazówki Dori i zastanawia mnie jedno,gdzie...
dorcik79
17

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Dobry ginekolog - endokrynolog.... Dziewczyny macie jakies namiary na dobrego ginekologa - endokrynologa z...
krejzolka
7

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

tlumacz przysiegly - angielski Potrzebuje tlumacza przysieglego do tlumaczenia dokumentow samochodu....
Mala Mi
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

nr telefonu do dr Preisa Dziewczyny muszę iść na usg do Preisa,ale jak dzwonię to nikt nie odbiera w...
aleksad
13

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry