Rodzina i dziecko Podyskutujesz tutaj o rodzinie, dzieciach, ich wychowaniu oraz ciąży a także trudach związanych z adopcją i wielu innych sprawach związanych z codziennym życiem rodziców.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sprzedam lezaczek bujaczek chicco wątek zamknięty Chicco lezaczek fajny bo mozna uzywac od pierwszych dni zycia kolor granatowy...
Yaira
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

do kinia85 20 grudnia zostałam mamą!!! Odezwę się jutro, mam kilka informacji dla...
~eliza-malinka
49

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 grudnia 2007

Kalkulator urlopu macierzyńskiego Mam nadzieje że jest aktualny ;D...
RENNI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

CESJA Witam dziewczyny! Może któraś z was jest w stanie mi pomóc jak załatwić...
monika987
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 grudnia 2007

do lemki hej i jak tam?juz sie wszytsko wyjaśniło?byłas w szpitalu/u lekarza?
monia.
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

seks w ciazy Glownie chodzi mi o wasze doswiadczenia z waszymi mezami w czasie ciazy,czyli...
kazimiera
23

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 stycznia 2008

STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:) na nowy dzień:) kurcze jakoś nieteges sie czuję - mała całe szczęście się...
asia1980
102

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

gimnastyka dla kobiet w ciąży poszukuję namiarów na zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży...zima za oknem...
~kl80
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 stycznia 2008

WIADOMOŚĆ OD ALEKSAD-MAMY NA ŚWIECIE 2 MALEńSTWA :)))) !!!! Hejka :) Witam Was po świętach :) przed chwilą dostałam wiadomość od Aleksad...
dziób
50

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

poduszka do karmienia sprzedam poduszke do karmienia miękka zdjecia wysle na @ taki kształt...
Yaira
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

***** WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH 210 ***** No wreszcie mi się udało rozpocząć kolejny. Miłego dnia i szybkiego końca...
Marta J.
100

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

semeko witam przyszlych sasiadow.czy ktos moze wprowadza sie do w2?szukamy sasiadow
pulka
46

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2007

nnt. Jak dojechać na ul.Chałubińskiego - pomóżcie!!! Proszę o pomoc - jak dojechać (z Przymorza) na Chełm, ul. Chałubińskiego 28?...
AgusiaGda
9

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Nieucziwy sprzedawca na allegro Dziewczyny czy ktoras z Was zostala oszukana na allegro?mi to zdarzylo sie...
~Moyre
11

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 grudnia 2007

Elektroniczna niania i monitor oddechu Jak oceniacie przydatność tych urządzen (niani w normalnym mieszkaniu)? Jakie...
zuzka_jr
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 grudnia 2007

Jakie witaminy w ciąży Co polecacie, bo ja stosuję Sorbifer Durules (żelazo), ale ciagle mam po nim...
Rina
17

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Sprzedam wózek Chicco wątek zamknięty Sprzedam wózek Chicco trzyfunkcyjny gondola plus spacerówka tak zwana...
~Barbaritka
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

jakie badania dla karmiących piersią dziewczyny czy robicie sobie jakieś badania - dziecko wraz z mlekiem wyciąga...
Wilk
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

nnt-goldenki szukaja domu Wkleilam juz na weselniku, ale zamieszcze ogloszenie jeszcze tu Czesc. Może...
różyczka
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 stycznia 2008

historyjki o porodzie.. Zadziwia mnie brak dobrze rozumianej empatii u kobiet. Na widok mojego...
gosma
23

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1785353

postów

121840

wątków

do góry