Widok

Rodzina traktuje mnie jak śmiecia

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam problem od prawie 2 lat rodzina traktuje mnie jak śmiecia , czuje sie niedo chciana . W domu mnie wszyscy o wszystko oskarżają , głupio sie odzywają , wyzywaja mnie od kablaży i złodzieji od kilku dni dziwnie sie zachowują . Mój Facet od kąd jesteśmy ze sobą to obiecuje innym kobietą związki , spotyka sie z nimi mnie traktuje jak przedmiot krzyczy na mnie poniża w każdy możliwy sposób twierdzi że wszystko robie źle nie ma czasu dla mnie oraz dla naszego synka 2 letniego zrobił ze mnie kure domową . Moja mama od ponad roku jest z kolegą mojego faceta , całą trujką wszedzie jeżdza w weekendy jak matki facet przyjeżdzą na noc to sie całą trójką zamykaja w pokoju . Ja oczywiście mimo wojen z mojej strony sytuacja dalej jest taka sama jak jest ja jestem z dzieckiem odstawiona na bok , mój facet twierdzi że związek to nie więzienie od poniedziałku do soboty pracuje od 6-22 to w niedziele sobie z moją matką i jej fagasem wyjeżdża , pozostali domownicy traktuja mnie i mojego syna jak jakieś niechciane bezzurzeteczne śmieci . Mimo rozmów i kłutni jest bez zmian nie woem co mam robić i myśleć ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze zmień faceta... Po co ci taki gn..ek???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porozmawiaj z mężem i powiedz że spakujesz mu walizki i wystawisz na korytarz.Wóz albo przewóz,dasz radę ,musisz być stanowcza.Pozostali goście fora ze dwora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

do góry