Widok

Rolnicza. Naprawa drogi po burzach

Kto za to płaci.
Krew mnie zalewa jak patrzę, gdy jak budują garby spowalniające to teren na około nowego garba został raczej zniszczony niż naprawiony, że już im się chyba nie chciało dokończyć dzieła i wysypać, i zagęścić czy tez ubić tłuczeń na około zakończonego projektu.
To, że oczywiście nie pomyśleli o tym,że budując owy garb na górce to co za tym idzie zmieniają naturalny tor wód opadowych
( przecież ta droga nie ma studzienek na deszczówkę ). I teraz jakie piękne rowy się tworzą na krawędziach płyt po 30-40 cm głębokości.
Ale nie przecież Drogowcy wspaniali Bohaterowie Naszych Jumb przyjechali naprawić drogę po burzy! Za co podejrzewam zostali sowicie wynagrodzeni. I znów to samo. Wysypali trochę tłucznia, piasku z drogi nie sprzątnęli, ponownie nie ubili ( bo przecież to my użytkownicy mamy swoimi samochodami ubić).
Ja już nie mam siły. Mamy drogi jakie mamy wiem o tym. Jeśli można je nazwać drogami oczywiście.
To pytam się czy nie można chociaż starać się ich w jakiś sposób utrzymać?
NIE !!! przecież nasi drogowcy teraz nie mogą się postarać bo albo nie maja o tym co robią zielonego pojęcia albo jest za gorąca i przegrzały się główki od upałów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdyby zrobili za pierwszym razem dobrze,
to nie mieli by co robić później
A tak jak śpi...dolą, to robotę mają zapewnioną cały czas
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak spaprają robotę to jest coś takiego jak gwarancja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O czym Ty marzysz człowieku? Utrzymanie? Oni nie potrafią nawet trawy skosić na czas. Obok przychodni przy wyjeździe na główną chaszcze na chłopa. Nic nie widać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy budowali zbiornik retencyjny przy krzyżówce rolnicza pszenna, to kilka nowych płyt przeznaczonych na naprawę drogi wrzucono do zbiornika. Każdy moze sie przekonać, proszę zajść zbiornik z boku gdzie droga do rolnika. Czy kolo który robił odbiór tego niezauważył?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie w tej gminie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopóki w gminie funkcjonować będzie kaszubski układ i wszelkie utrzymaniowe przetargi będzie wygrywać Wan-Dróg to nic się nie zmieni. Po co mają dobrze zrobić drogę? Jak zrobią dobrze, to gmina nie zapłaci za remont. A tak pracę mają na lata.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry