Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Szkołę! wątek zamknięty Gorąco polecam Szkołę Rondo Bis! Specjalne podziękowania dla instruktora -...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

RondoBis wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam RondoBis. Teoria zdana za pierwszym razem,a...
~Maks
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Dołączyłam do szczęściarzy, którzy z pozytywnym wynikiem zakończyli egzamin...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

dziękuję wątek zamknięty Chcę bardzo podziękować całej ekipie rondobisu, a w szczególności panu...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Od czerwca zaczęłam naukę jazdy w szkole Rondobis w Gdyni. To moje drugie...
~Iwona K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Kat.B wątek zamknięty Pan Janusz jest godnym polecenia instruktorem. Jest wymagający,zawsze...
~Krasoń Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Kurs wątek zamknięty Zdałem egzamin po kursie w rondo bis z Panem Januszem. Przejechał dokładnie...
~Leszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Super!!! wątek zamknięty Wykupiłam dodatkowe jazdy u Pana Janusza Literskiego i to był strzał w...
~Justyna K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Kat. B wątek zamknięty Bardzo miłe panie z biura, szybki kurs teoretyczny oraz wspaniały instruktor....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

KURS C+D wątek zamknięty polecam...miła i owocna nauka...cierpliwość i elastyczność w dopasowaniu...
~JACEK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Nauka jazdy wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę, a szczególnie jazdy z Panem Januszem, który jest...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam jazdy z p. Zbigniewem Jankowskim, ponieważ to instruktor bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Polecam Rondobis Puck wątek zamknięty Sprawnie i profesjonalnie. Pan Zbigniew Jankowski wyjątkowo wyrozumiały i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Instruktor! Kategoria B1, B wątek zamknięty Gorąco polecam RONDOBIS! A szczególnie Pana instruktora Czesława Styna za...
~Kacper Żywicki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam każdemu tę szkołę jazdy. Szczególnie​ polecam pan Zbigniew Jankowski;...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Alina opinia wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Rondobis a szczególnie polecam wspaniałą...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

INTSTRUKTOR wątek zamknięty Polecam RONDOBIS z czystym sumieniem! Przygotowanie teoretyczne na najlepszym...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Super szkoła wątek zamknięty Bardzo przyjazny ośrodek szkolenia kierowców gdzie pracuje wspaniały człowiek...
~mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam tę szkołę jazdy, świetny instruktor Pan Czesław, konkretny,...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Renata opinia wątek zamknięty Polecam szkołę nauki jazdy Rondobis Rumia. Jestem zadowolona z kursu. W...
~Renia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry