Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam szkołę Rondobis wątek zamknięty Uważam że szkoła Rondobis to najlepsza szkoła na Pomorzu . Pełen...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Kategoria C wątek zamknięty Polecam Rondobis ze względu na zaangażowanie i elastyczne podejście...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Moja opinia :) wątek zamknięty Witam. Chciałabym serdecznie podziękować najwspanialszemu instruktorowi Panu...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Kat D wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za naukę oraz cierpliwość . Pan Maciej to...
~BACA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Moja opinia - Rondobis. wątek zamknięty Witam,poszedłem do Rondobisu ze względu na różnorodność kategorii,ponieważ...
~Kacper Damaszk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

kategoria B wątek zamknięty Bardzo polecam pana Zbyszka Jankowskiego, przemiły, kompetentny i chętnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Kat.B wątek zamknięty Wzięłam jazdy u Pana Zbyszka J. i byłam bardzo pozytywnie nastawiona przez...
~Żaneta G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Ostatnio robilam kurs na kat. C i kat. C+E na placu w Redzie. I bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Rondobis Wejherowo wątek zamknięty Witam chciała bym serdecznie polecić szkółkę Rondobis teoria w szybkim i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Polecam rondobis !!! wątek zamknięty Goraco polecam osrodek rondobis . Na wykladach swietnie przygotowali mnie do...
~Jurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

irena wątek zamknięty dziś zdałam egzamin :) nauki jazdy miałam z Panem Tadeuszem Szlendak z czego...
~irenka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Polecam rondobis w wejherowie wątek zamknięty Chcę być dobrym kierowcą. Posiadam prawo jazdy od 15 lat ale po zrobieniu...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Kategoria B1 wątek zamknięty Pan Czesław Styn potrafi świetnie przygotować do egzaminu i udziela cennych...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Instruktor Marcin S. wątek zamknięty Polecam Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis. Zarówno praktykę, jak i teorię...
~Mateusz S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Goraco polecam osrodek rondo bis. Za najbardziej godnego polecenia...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

POLECAM !! wątek zamknięty Gorąco polecam Rondobis w Wejherowie Pani z biura przemiła zawsze...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z wyboru szkoły nauki jazdy RONDOBIS. Panie pracujące w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Ośrodek godny polecenia ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z efektów które uzyskałem po uczęszczaniu na teorie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Wera - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam rondobis w rumi. Obsługa w biurze bardzo miła; ) polecam...
~Wera
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Mateusz- Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam RONDOBIS, a w szczególności instruktora Tadeusza S.,...
~Mateusz B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry