Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Polecam Rondobis! Szybka obsługa oraz wysoki poziom nauczania. Dziękuję panu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Polecam wątek zamknięty Zarówno wykłady jak i nauka jazdy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów....
~Marcysia;)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Paulina - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia a w szczególności instruktor Pan MARCIN STIEFEL !...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam instruktora Radka . Miły i sympatyczne w przede...
~kursantka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Polecam ! wątek zamknięty Gorąco polecam instruktora Tadeusza Szlendak ! Jazda i nauka z tym Panem to...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam ! Szczególnie pana Radosława ! Z czystym sumieniem powiem że...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

INSTRUKTOR TADEUSZ wątek zamknięty POLECAM TADEUSZ SZ. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ . BIURO OK. ABY TAK DALEJ
~MAREK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam Rondobis, szybka obsługa, przystępne ceny oraz wysoki poziom...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Naprawdę świetna szkoła jazdy, zajęcia teoretycznie poszły sprawnie, zero...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Szczera opinia wątek zamknięty Polecam RONDOBIS a z instruktorów w szczególności Pana Marcina!!! Najlepszy...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo polecam RONDOBIS !!! miła atmosfera na wykładach, można dowiedzieć...
~Jakub L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Zaczęłam kurs 3 miesiące temu, robiąc e-learning. Mimo dziwnego pierwszego...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

POLECAM RONDOBIS!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Szczególnie polecam jako...
~Karolina B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Mateusz wątek zamknięty Bardzo dobra szkola. Polecam w szczegolnosci na kat. A, mi sie udalo za 2...
~Mateus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Jedna wada wątek zamknięty Jedyne w czym RondoBis ustępuje niektórym ośrodkom jest brak możliwości...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Pop - opinia wątek zamknięty Osrodek Szkoleniowy Rondobis świadczy usługi na zdecydowanie najwyższym...
~Pop
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

szcerze polecam wątek zamknięty Jestem świeżo po egzaminie. Zdałem za pierwszym razem. Chociaż początki były...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam z całego serca. Poziom nauczania na bardzo wysokim poziomie....
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Oliwer - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, miła atmosfera na zajęciach. Kurs przebiega...
~Oliwer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Prawojazdy wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Za przygotowanie...
~Szymon Gruba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry