Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AKacper - opinia wątek zamknięty Polecam szkole Rondo Bis ! Bardzo mila obsluga, instruktorzy bardzo cierpliwi...
~AKacper
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Opinia. wątek zamknięty Super szkoła, bardzo polecam pana Wojtka, super instruktor, egzamin zdany za...
~Sławek (czarny koń)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

Zdałam!!!!! wątek zamknięty Rondo Bis to moja trzecia szkoła.Jeździłam z kilkoma instruktorami,ale ich...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam centrum szkolenia kierowców Rondo Bis ! zdałem prawko i jestem...
~Kowal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

rondo bis na plus wątek zamknięty szkoła godna polecenia, miła obsługa a instruktorzy bardzo wyrozumiali.....
~arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

super szkoła wątek zamknięty Bardzo polecam RONDO BIS!!Szczególne podziękowania panu Edmundowi za...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jak i instruktorów. Szczególnie p. Wojtka i p....
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Patryk(Akuku) - opinia wątek zamknięty Polecam Ten OSK naprawde wiedzą co robią . Jeździłem z instruktorem Piotrem...
~Patryk(Akuku)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Przygodę z kursem na prawo jazdy rozpoczęłam niestety w WITOMAXIE, gdzie nie...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam Rondo bis, jak również jazdy z Panem Piotrem. Nauka na na...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

NAJLEPSZY INSTRUKTOR wątek zamknięty Chciałabym polecić Szkołę Nauki Jazdy Rondo Bis w Rumi a w niej NAJLEPSZEGO...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

ZDAŁAM! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła! Polecam wszytskim, super cierpliwy instruktor Pan...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Karta motorowerowa ;D wątek zamknięty Bardzo polecam te szkołe ;) Wszystko w miłej atmosferze z humorystycznymi...
~JA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

moje prawo jazdy:) wątek zamknięty serdeczne podziękowania dla Rondo Bis w zakresie szkolenia i nauki...
~Robert Ś.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Zdałam:D wątek zamknięty na 10000% polecam tą szkołe. długo zdanie prawka było dla mnie katorgą ale...
~Asia :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Już druga kategoria wątek zamknięty Pół roku temu robiłam kurs na B1.Jeździłam z panem Piotrem T i dużo się...
~ANGELIKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

RONDO BIS RUMIA NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję i polecam szczerze tę Szkołę, profesjonalne podejście...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

jestem juz kierowcą wątek zamknięty Odbyłem w tej szkole kurs kat B1, Mój instruktor pan Zbyszek wykazał się dużą...
~Majk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

pan Marek! wątek zamknięty Dziekuję szkole Rondo Bis za odpowiednie przygotowanie mnie do kursu na prawo...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

szkola godna polecenia wątek zamknięty polecam jazdy z p. Darkem, bardzo fajne zajecia teoretyczne, pani w biurze...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
394

postów

381

wątków

do góry