Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Pan Tadeusz Szlendak polecam tego nauczyciela jazdy!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Przemysław - opinia wątek zamknięty Polecam Szkołę Rondo BIS A w szczególności Pana Tadeusza Szlendak. Super...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo Pana Tadeusza Szlendak. Najlepszy z najlepszych nauczycieli...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa klienta od momentu rozpoczęcia kursu, zarówno na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Zuzia - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! A w szczególności polecam instruktora Pana Jacka...
~Zuzia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo pomógł mi Pan Jacek Chrabąszczewski. Bardzo wyrozumiały i cierpliwy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2021

nikola - opinia wątek zamknięty Dzisiaj nareszcie odebrałam mój wspaniały dokument uprawniający prowadzenie...
~nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. W momencie zwątpienia instruktor Pan Jacek...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła! Polecam każdemu, któremu zależy na profesjonalnym podejściu...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Bartłomiej Zmorski - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam i cieszę się że mogłem jeździć z Panem Jackiem...
~Bartłomiej Zmorski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam pana Janusza Literskiego. Człowiek konkretny, zna sie na rzeczy. Po...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Katarzyna Hebel - opinia wątek zamknięty Polecam rondo bis Najlepsi instruktorzy Pozdrawiam Pana Adama Irka Dawida
~Katarzyna Hebel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam. Nigdy nie było problemu, kontakt bardzo dobry. Z instruktorów bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

Lidzbarska - opinia wątek zamknięty Polecam szkółkę! Miałam jazdy z instruktorem Jackiem Chrabąszczewskim i byłam...
~Lidzbarska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

Anna Maruszewska - opinia wątek zamknięty Dzięki panu Jackowi Chrabąszczewskiemu zdałam egzamin państwowy za pierwszym...
~Anna Maruszewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Świetne przygotowania do teorii jak i praktyki. Mogę z przyjemnością polecić...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Klaudia Bojke - opinia wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić tą szkółkę, trafiłam na najlepszego...
~Klaudia Bojke
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Coś w tym jest :) - opinia wątek zamknięty Z kursu jestem bardzo zadowolony, wielkim czynnikiem który się do tego...
~Coś w tym jest :)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra i solidna obsługa. Polecam pana Czesława ponieważ uczy bardzo...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, Serdecznie polecam instruktora Pana Jacka...
~Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry