Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super obsługa ! wątek zamknięty Obsługa godna polecania, pokój bardzo dobry, ale strasznie ciężki. Polecam...
~Mega Fan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Bomba! Polecam!!! wątek zamknięty Polecam !!! Super!!!
~Kaska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

mistrz. wątek zamknięty świetny pokój - doskonale stworzony, dopracowany, wpisany w świetną historię....
~Noe
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Super zabawa ! wątek zamknięty Polecam każdemu kto ma ochotę chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Rewelacja, niesamowity klimat i wrażenia!!! Czułam się jakby ktoś mnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Rewelacja wątek zamknięty Doskonale przygotowane pomieszczenie, świetna zagadka w moim klimacie....
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Super! wątek zamknięty Rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu! Czas zleciał nam tam mega...
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Dla wszystkich fanów łamigłówek. wątek zamknięty Pierwszy pokój w jakim byłem, który zaskoczył mnie nie tylko pomysłem i...
~Verne
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Room of Plenty wątek zamknięty Polecam każdemu, nie tylko sympatykom tego typu rozrywki. Wyjątkowa jakość...
~sz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

idealna alternatywa na wieczór :) wątek zamknięty Polecamy gorąco! jesteśmy pod wrażeniem precyzji wykonania wszystkich detali,...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

polecam gorąco !!! wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu byłam w takim miejscu i uczestniczyłam w tego typu...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Niezapomniane przeżycie ! wątek zamknięty Super atmosfera, przemiła obsługa, świetny wystrój i wysoki poziom trudności...
~Ona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Wyjątkowa dbałość o szczegóły i wspaniała obsługa wątek zamknięty Byłam w kilku pokojach w Gdańsku i w jednym w Warszawie - ten był...
~bibi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Kliiimaaatttt!!! wątek zamknięty Dla mnie efekt imersji jest równie ważny jak sama treść i trudność zagadek, a...
~Player
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

sekretnie i fantastycznie wątek zamknięty Bardzo ciekawy pokój. Trudne zagadki, trzeba było rzeczywiście główkować,...
~AMS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Byłem w wielu pokojach tego typu, jednak ten zrobił na mnie największe...
~skc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Najlepszy Escape Room wątek zamknięty fantastyczny klimat, uczucie odkrywania rzeczywistej zagadki, mistrz gry...
~Odkrywca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry