Widok

Rotmistrz Pilecki to bohater według komunistów?

Według mnie wielki polski bohater, ktoremu nalezy oddawac honory.

Na forum jest wielu komunistów, którzy totalnie nie poradzili sobie w realiach innych.niz komusze, tj. bez zasady, ze czy sie stoi czy sie lezy dwa tysiace sie nalezy.
Nie trzeba ichbwskazywac palcami. Wiadomo kto zacz.

Zadaje publicznie pytanie czy wskazany przeze mnie Rotmistrz WP to według was bohater polski???

Kto sie zalizy, ze komunisci nie uwazaja go za bohatera?

Komunisci zawsze mówia jak masz myslec i co robic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pozdrawiam

"Na jednym z ostatnich posiedzeń, gdy już było wiadomo, że zginie, Ojciec dał mamie mały metalowy grzebyk i powiedział, żeby koniecznie kupiła książkę Tomasza á Kempis O naśladowaniu Chrystusa. Chciał, żeby mama codziennie czytała nam fragmenty tej cudownej książeczki. To ci da siłę powiedział do niej. Bardzo sobie cenię tę książeczkę i przez cały czas ją czytam. Jest to także testament dla mnie"

https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2015/12/Tomasz-a-Kempis-O-nasladowaniu-Chrystusa.pdf
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako teoretycznie komunista dowiedziałem się o istnieniu Pileckiego z 10 lat temu. Konkretnie czytałem duże fragmenty jego relacji z Oświęcimia, którą polecam. To odwaga dać się zamknąć w obozie, ale taki sprytny wojskowy praktycznie w każdym momencie mógł się z niego wydostać, wystarczyło, że pracował poza obozem i miał kontakt z ludźmi z zewnątrz. To bohater PIS, więc dlatego pojawił się w tym okresie. PIS istnieje już 18 lat. Wiem, że był obszarnikiem jeżdżącym konno, po prostu przedwojennym dziedzicem. Tego nurtu komuniści z zasady nienawidzili. Teraz lewica jest inna, demokratyczna, nie chce zniszczyć przeciwnika, raczej z nim współistnieć. Komuniści też siedzieli w Oświęcimiu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A nie mówiłem? Najstarszy komunista nie wypowie sie, co wprost oznacza, ze nie uwaza WP za bohatera!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie było trudne do przewidzenia. Komuchy są zakłamane. Gubią się już we własnych kłamstwach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie szastaj tak tymi "komuchami". Spróbuj zamienić to na " bolszewicy".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i proszę jacy przewidywalni są komuniści / bolszewicy. Nie uznają polskich bohaterów. Nie zasługują na szacunek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na niewygodne pytania się w komuszym mniemaniu nie odpowiada, prawda starcze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry