Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serwis w Osowej Hey Czy ktos moglby polecic jakis serwis rowerowy w Osowej gdzie moznaby...
~Kornick
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lipca 2003

Serwis rowerowy Jaki serwis rowerowy moglibyście polecić w trójmieście ? Dużo jeżdże swoim...
~Speed
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 maja 2003

skoki Mam leaderfoxa maxx, i nie umiem jadąc nic przeskoczyć, bardzo dużo razy...
~Look
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lipca 2003

Wyprawa na Bornholm pare dni temu narodzila sie w mojej glowie idea wyjazdu rowerem na Bornholm....
~Piotrrek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 lipca 2003

hamulce typu V z równoległym prowadzeniem jak poprawiaja modulacje, rownomiernosc zuzycia klockow (zwiekszenie...
~keton
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Jak pleść na 4 krzyże ? HELP Prosiłbym o wytłumaczenie jak pleść na 4 krzyże (najlepiej ze jakimiś...
~kolo
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 lipca 2003

lewe ramie korby Potrzebne lewe ramie korby 175 mm na kwadracie klasy Deore(lub wyzej) lub...
~wojtek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Kawa przed duzym wisilkiem Jak wiadomo kawa pobudza organizm. Czy jednak wskazane jest wypicie kawy...
~Nocturna
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 czerwca 2003

Wypożyczalnie rowerow Szukam wypozyczalni rowerow w Trojmiescie. Bede wdzieczna za jakiekolwiek...
~Asia
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 czerwca 2003

rowerek... ;] witam all :) wiem, ze pewnie bylo duzo takich tematow i pewnie nudno sie je...
~ShAKuR
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 lipca 2003

RAMA KARBONOWA poszukuję pilnie ramy karbonowej nowej lub używanej Treka ELite 9,8 rozmiar...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 lipca 2003

Bike Tour Gdynia - Chylonia Ma ktoś jakieś fotki z tej imprezy ??? Jak tak to walcie z nimi na...
~nurek
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 czerwca 2003

skąd róznica między 26", a 28" Witam, Jestem właśnie po trzydniowej trasie. Jechałem na rowerze z kołami...
~Jurek
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Neonowe wentylki Witam Kto widzial w akcji takie cos jak neonowe wentylki ? Dla nie...
~IT_wawa
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 czerwca 2003

Lance Armstrong Foundation Mam do Was(osob zwiazanych z kolarstwem) pytanie. Czy bylibyscie w stanie...
~żeton
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 czerwca 2003

Karta rowerowa Gdzie najlepiej zdać egzamin na kartę rowerową i ile to kosztuje?
~Paweł
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

długość łańcucha??? Byłabym niezmiernie wdzięczna za informację jak zmierzyć, czy łańcuch nie...
~mandarka
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 czerwca 2003

II Rajd Szlakiem Chmielu I Wikliny 5-7 wrzesień 2003 Zapraszamy wszystkich na II Rajd Szlakiem Chmielu I Wikliny który odbędzie...
~KTR_SZARKA
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 czerwca 2003

Hopka...? No więc tak - umiem stójkę, ale nie wiem jak zadziałać na moją maszynkę, żeby...
~Alek
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 czerwca 2003

Wyprawa rowerowa do Danii przez Szwecje cd.. *********************************************************** cd.. Witam.. w...
~YaRo
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 czerwca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63901

postów

6128

wątków

do góry