Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hangar Siemka czy ktos ma pomysl albo propozycje gdzie mozna znalezc (odplatnie albo...
~Harry P
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 grudnia 2003

Oznaczenia na łańcuchach Shimano Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi co oznaczaję symbole, oznaczenia łańcuchów...
~Idol
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 września 2003

Jesienne kręcenie Witam :-) pokręciłem się dzisiaj trochę na głównych trasach rowerowych w...
Taki tam
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 listopada 2003

Trójmiasto - kępa redłowska Na Olsztyńskiej Stronie Rowerowej http://www.rowery.olsztyn.pl został...
~news
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 grudnia 2003

clo potrzebuje kupic rower w sklepie wysylkowym w angli. place za niego...
~jorkee
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 listopada 2003

Trasa rowerowa na starym szlaku kolejowym Cześć Podobno jest pomysł utworzenia drogi rowerowej wzdłuż dawnej linii...
~jowejek
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 listopada 2003

Jaki amorek poradzilibyscie do UNIBIKE Voyagera Kompletuje powoli sprzęt na większą wyprawę(FINLANDIA-->NORWEGIA) i...
~KoKLeT
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 września 2003

ocieplenie - ochraniacze na kolana Posiadam spodnie dlugie windstopperowe i na zime chce docieplic same kolana w...
~Mickey
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 października 2003

Mapa trojmieskich szlakow Czy ma ktos pojecie gdzie moge kupic mape szlakow trojmiejskich lasow?...
~Abrahim
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 września 2003

Wyscigi czesc! czy ktos z was orientuje sie moze czy w okolicach trojmiasta sa...
~żeton
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 października 2003

amatorzy/zawodowcy już nie raz poruszano ten temat po zawodach typu Bike Tour...
~biker amator
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 października 2003

malizna w mediach o naszych mistrzach Temat trochę po fakcie, ale... wczoraj, trochę przypadkiem, przeglądałam...
~xulime
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 października 2003

Rozpoczynam kolarstwo... pomóżcie... Witam, Chciałem się was spytać czy kolarstwo można rozpocząć w wieku 14...
~Kael
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 września 2003

UWAGA ! Kolejny wyścig Allycat !!! UWAGA UWAGA Bigos organizuje 2-gi wyścig Allycat, przybywajcie !! data...
~an
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 października 2003

budowa cześć mam wiadomość dla ludzi mieszkajacych w okolicach zaspy.......
~WOJo
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 września 2003

Skradziono amortyzator - NAGRODA za informacje skradziono amortyzator DNM SO 140A dwupólkowy ze sklepu ( dokładnie z moich...
~gowa
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 września 2003

skradziono amortyzator skradziono amortyzator DNM SO 140A dwupólkowy ze sklepu ( dokładnie z moich...
~gowa
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 września 2003

Sprzedam BMXa Jest to Mosh,ma troche skrzywiona zebatke Fishbone 36 zebow,poza tym stan...
~karpio
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 września 2003

fotki z BT Witomino wrzucilem tutaj troche fotek z Witomina: www.biketour.free.komrel.net
~lukas
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 września 2003

Spawanie aluminium Jak w temacie. Czy gdzieś na terenie Trójmiasta ktoś (jakiś zakład) wykona mi...
Kornik
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63903

postów

6128

wątków

do góry