Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Po wizycie w salonie u Pani Róży zdecydowanie ocena 6 gwiazdek to za mało!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ! Oddałam się w ręce Pani Róży z pełnym zaufaniem. Jest...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Zabiegi u pani Róży zaczynają się zawsze od relaksu w wysmakowanym wnętrzu...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, najwyższa jakość usług, miła atmosfera
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Izabella - opinia wątek zamknięty Pod każdym względem idealnie! Kocham to miejsca!
~Izabella
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. U Pani Róży przeszłam doszkolenie z zakresu ust. Nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

D. - opinia wątek zamknięty Zabieg HIFU. Po czasie rekomendowanym, efekt godny polecenia. Człowiekom...
~D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Z usług salonu korzystam już bardzo długo i nigdy się nie zawiodłam, to...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

agata - opinia wątek zamknięty Powiększyłam usta z koleżanka - jestesmy obie bardzo zadowolona....
~agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Agata - opinia wątek zamknięty Pielęgnacja na najwyższym poziomie. Zabieg kapitalny miałam po nim idealna...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

El - opinia wątek zamknięty Ogromny talent plus profesjonalne podejście to najbardziej mnie przekonuje do...
~El
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Cudowne miejsce wątek zamknięty Wspaniałe miejsce. Poza niepodważalny profesjonalizmem znajdziecie tu po...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 marca 2019

Brwi - piórka wątek zamknięty Miałam spore ubytki włosków na brwiach, Pani Róża dobrała kolor pimentu do...
~Kasia W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

mezoterapia igłowa wątek zamknięty u pani róży zrobiłam serie mezoterapii iglowej i muszę przyznać ze jestem w...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Brwi permanentne, zabiegi przeciwstarzeniowe wątek zamknięty Szczerze polecam kosmetologa Panią Różę! Brwi zrobione bardzo naturalnie,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Tak tak tak! wątek zamknięty W nowym salonie czułam się jak w niebie, buzię mam w końcu gładką jak...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Szczerze polecam zabiegi w przepięknym salonie Pani Róży! Mój makijaż jest...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

POLECAM wątek zamknięty Super salon! Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Często są bardzo atrakcyjne...
~Sylvia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Powiększanie ust wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Pani Róża przesympatyczna, delikatna, bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

dzisiejszymicrobladingzaliczony wątek zamknięty Bardzo przyjemny kontakt, wyjasnienie na czym polega zabieg, a efekt mega...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry