Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna sprawa polecam! wątek zamknięty Mobilne spa to jeden z najlepszych pomysłów na prawie każdą okazję! Miałam...
~magdalena88
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Niespodzianka dla żony - kosmetyczka do domu wątek zamknięty Zamówiłem dla żony kilka zabiegów z oferty, miła Pani pomogła mi coś fajnego...
~Mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Klasa pod każdym względem! wątek zamknięty W związku z nadchodzącym latem zdecydowałam się na wykonanie pedicure...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

100% profesjonalizmu wątek zamknięty Korzystałam z usług poi raz pierwszy...ale napewno nie ostatni!!!! !00%...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty Pani Joanna - bardzo miła, kulturalna, komunikatywna, profesjonalistka,...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Masaż przeprowadzony przez Panią Joannę to prawdziwy relaks i pełen...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług mobilnego spa narazie dwa razy ale zdecydowanie bedę...
~ewa g
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jak w tytule. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie, Pani kosmetyczka...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

syl - opinia wątek zamknięty super, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta:) sprzęt do...
~syl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

polecam, polecam, polecam :) wątek zamknięty Są takie chwile w życiu każdej kobiety, kiedy chce poczuć się naprawdę...
~Marlena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

zadowolona wątek zamknięty SPA w domu, to super usługa. Nie ruszając się z zacisza domowego skorzystałam...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, miło i relaksująco. Kosmatyczka zjawiła się punktualnie....
~joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Miło ;) wątek zamknięty Była to mój pierwszy raz korzystania z usług mobilnych i nie zawiodłam się....
~Jackie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Super!!! wątek zamknięty Jest super, czułam się komfortowo . zaproszona Pani punktualnie pojawiła się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Marta - opinia wątek zamknięty Zamawiając usługę w Lily Rose Spa byłam pewna, że to będzie przyjemne...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry